Yarıyıl tatili Koçtaş’ta kaçırılmayacak fırsatlarla başlıyor

Yarıyıl tatili Koçtaş’ta kaçırılmayacak fırsatlarla başlıyor

Koçtaş, yarıyıl tatilini avantajlı bir indirim kampanyası ile karşılıyor. En iyi markaları en uygun fiyatlarla tüketicileriyle buluşturan Koçtaş, 17 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında geçerli yarıyıl kampanyası ile genç odalarını küçük dokunuşlarla güzelleştirme imkânı sunuyor. Koçtaş’ta yarıyıl kampanyasına ek olarak tüm mobilya, mutfak ve banyo dolaplarında geçerli büyük KDV indirimi ve ücretsiz nakliye fırsatı da devam ediyor.

Koçtaş, yarıyıl tatiline özel avantajlı fırsatları ile tatil keyfini ikiye katlıyor. Koçtaş’ın, 17 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında geçerli yarıyıl kampanyasında çalışma masaları, kitaplıklar, çalışma koltukları, masa lambaları, uyku grubu ve depolama ürünleri uygun fiyatlarla yaşam alanlarına yenilik katmak isteyenleri bekliyor.

Koçtaş’ın yarıyıl kampanyasında, çalışma alanlarının vazgeçilmezi Monte Sehpa çalışma masası meşe ve beyaz renk seçenekleriyle 119,90 TL’lik, fileli çalışma koltuğu 224,90 TL’lik, 5 bölmeli beyaz kitaplık 99,99 TL’lik, Avec LED masa lambası 49,99 TL’lik avantajlı fiyatıyla verimli ve konforlu bir çalışma ortamının oluşturulmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, Adore 4 kapılı 2 çekmeceli gardırop ise 739,90 TL yerine 599,90 TL’lik avantajlı fiyatıyla Koçtaş’taki yerini alıyor.

Koçtaş, yarıyıl kampanyasının yanı sıra tüm mobilya, mutfak ve banyo dolaplarında geçerli büyük KDV indirimi ve ücretsiz nakliye fırsatıyla, yaşam alanlarının ihtiyaçlarının ertelenmeden giderilmesine yardımcı oluyor. Koçtaş, banyo dolaplarında 900 TL, mutfak dolaplarında 1.000 TL, mobilya ürünlerinde ise 2 Şubat’a kadar 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz nakliye hizmeti sunuyor.

En iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş’ın avantajlı yarıyıl fırsatlarından yararlanmak isteyenler Koçtaş Kart avantajıyla, Koçtaş mağazaları ile koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.