Perakende PageSkin

Vitel ekibini Yıldız Altun Parlak ile güçlendirdi

Vitel ekibini Yıldız Altun Parlak ile güçlendirdi

Ağ teknolojileri ve veri güvenliği alanında, katma değerli distribütör kimliği ile bilişim sektöründe 28 yıllık geçmişe sahip Vitel, büyümesini sürdürüyor. Satış ve ürün departmanının başına sektörün deneyimi ismi Yıldız Altun Parlak’ı transfer eden Vitel, insan kaynağı yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Şubat ayı başında yeni görevine başlayan Yıldız Altun Parlak; Vitel bünyesindeki tüm markaların satış ve iş geliştirme faaliyetlerinden sorumlu olacak. Parlak, sektördeki yirmi yılı aşkın deneyimi ile Vitel’in satış ve ürün kanalları stratejisini yeniden şekillendirecek. Yıldız Altun Parlak’ın gündeminde ilk etapta Vitel’in iş ortakları ve kanal büyüme stratejileri olacak. Katma değerli iş ortakları ile yakın temasta olacak olan Parlak, Türkiye genelindeki tüm satış ekibine liderlik etmekle birlikte iş ortaklarının, karlılıklarını ve uzmanlıklarını artırmak için yeni iş modelleri de geliştirecek.

Vitel Ailesi’ne katılmadan önce 3 yıl Arena’da ve yaklaşık 14 yıl ise Avnet Teknoloji Çözümleri’nde üst düzey yöneticilik yapan Parlak, yeni göreviyle ilgili şöyle konuştu:

“Bilişim sektörü kendine has dinamikleri olan özel bir sektör. Teknoloji dünyasında ürünler arasındaki fark giderek azalırken, bulut, veri güvenliği, ağ teknolojileri ürünlerini sunan ve servis hizmetleri ile öne çıkan kurumların değeri her geçen gün artırıyor. Kullanıcı deneyimine yatırım yapan markalar, rakipleri arasından öne çıkıyor. Özellikle pandemi süresince; müşterileri için değer yaratan ve daima onların yanında olan şirketlerin nasıl fark yarattığına hep beraber şahit olduk. Hümanist yaklaşımın ön planda olduğu, müşteri deneyimine odaklanan, servis hizmetleri ile öne çıkan Vitel gibi sinerjik bir şirketin çalışanı olmak beni gururlandırıyor. Vitel, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da dijital dönüşüm projelerine liderlik etmeye devam edecek.”

 

Yıldız Altun Parlak, kimdir?

Marmara Üniversitesi, Uluslararası İşletme, bölümünde lisans eğitim alan Parlak, Link Holding bünyesinde iş hayatına adım attı. Ardından yaklaşık 14 yıl Avnet Teknoloji’de Satış direktörü olarak görev alan ve başarılı birçok projeye imza atan Yıldız Altun Parlak,  son olarak Arena da Kurumsal Ürünler bölümüne liderlik ediyordu.

Yıldız altun Parka, Evli ve bir çocuk annesidir.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin