Türkiye’nin en büyüğü yeni yüzüyle hizmette!

Ev geliştirme perakendeciliği sektöründe hizmet veren Koçtaş, 9 bin metrekare satış alanıyla Türkiye çapındaki en büyük mağazası olan ANKAmall Koçtaş’ı “Daha kolay ve rahat alışveriş” formatıyla yenileyerek müşterisiyle buluşturdu

Türkiye’nin en büyüğü yeni yüzüyle hizmette!

Koçtaş, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için mağaza formatlarını yenilemeye de devam ediyor. Koçtaş, 9 bin metrekarelik satış alanıyla Ankara’da bulunan ANKAmall mağazasını “Daha kolay ve rahat alışveriş” formatıyla yenileyerek hizmete açtı.

 

ANKAmall Koçtaş mağazasının açılışına Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu, Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Türkiye’nin en büyük Koçtaş mağazası olan ANKAmall Koçtaş, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında cevap vermenin yanında, yenilenen formatıyla farklı bir alışveriş deneyimi de sunuyor. Yeni nesil mağazacılık anlayışıyla yeniden tasarlanan ANKAmall Koçtaş mağazası, ‘Daha kolay ve rahat alışveriş’ formatıyla müşterilerin 40 bin çeşit ürün arasından kendilerine en uygun olanı kolaylıkla seçmelerini hedefliyor. Koçtaş ANKAmall mağazası; banyo, mutfak, aydınlatma, el aletleri, yer döşemeleri, bahçe, hırdavat gibi kategorilerde tüketicilere pek çok alternatif sunuyor.

 

Yeni mağazacılık anlayışıyla Ankaralılara teşekkür edildi…

Koçtaş ANKAmall mağazasının yeni yüzüyle müşterilerine daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatırken, ev perakendesinde de her evin ihtiyacını tek çatı altında topladığına değinen Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu; yeni mağaza konseptiyle daha rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunacaklarını söyledi. Koçtaş’ın kurulduğu günden bu yana doğru ürünü, doğru fiyatla ve en iyi hizmetle tüketiciyle buluşturduğunu belirten Alp Önder Özpamukçu: “Ankara, Koçtaş tüketicisinin en yoğun olduğu şehirlerden biri. Yeni nesil mağazacılık anlayışımızı ANKAmall’a taşıyarak, Koçtaş’a gönül veren Ankaralı müşterilerimize teşekkür etmek istedik.” dedi.