Türkiye’de bir ilk!

30 binin üzerinde ürün çeşidi ile spor tutkunlarının vazgeçilmez adresi Intersport, sporseverleri Bobble ile buluşturuyor. Amerika’nın en ünlü tasarımcısı Karim Rashid’in çizgileri ile hayat bulan ve suyu içerken filtre ederek her yerde sağlıklı suya ulaşmanızı sağlayan, sağlıklı su şişesi Bobble, Intersport mağazalarında

Türkiye’de bir ilk!

Intersport, güvenilir ve sağlıklı su tüketimi için Bobble markasını tüketicileriyle buluşturuyor. Amerika'nın en ünlü endüstriyel tasarımcısı ünvanına sahip Karim Rashid'in çizgileri ile hayat bulan ve 40 ülkede 51 milyondan fazla satış rakamına ulaşan Bobble, uygun fiyat seçenekleriyle Intersport mağazalarında satışa sunuluyor.

Trekking yapanlar, dağ bisikleti sporu yapanlar ve kampa gidenler için çok büyük kolaylık sağlayan Bobble’lar, hafifliği ve kullanım kolaylığı ile her an yanınızda. Başlığında bulunan karbon filtreyle içilebilir su kaynaklarının bulunduğu her yerde, güvenilir ve sağlıklı suya ulaşmayı kolaylaştırıyor. Kolay tutuş ve estetik duruşu ile sporseverlerin vazgeçemeyeceği Bobble’lar uygun fiyat seçenekleri ile Intersport mağazalarında.

Oprah Winfrey, Martha Stewart gibi dünyaca ünlü isimlerin elinden düşürmediği Bobble, renkleri ile de dikkat çekiyor. Evde, okulda, işte, spor yaparken ve hatta yemek sırasında bile her yaş grubundan insanın kolaylıkla kullanabileceği Bobble’ın BPA Free ve geri dönüşüm özelliği de bulunuyor. Rengârenk Bobble’lar değiştirilebilir filtreleri ile uzun ömürlü kullanım sağlarken, bu karbon filtreler ortalama 150 litre (300 dolum) suyu içerken filtre edebiliyor.