Samsonite İzmir’in her noktasına yayılmaya devam ediyor

Samsonite bünyesinde bulunan ve çok markalı mağaza konseptine sahip Trunk&Co, İzmir İstinyepark AVM’de 22 Ekim’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Samsonite İzmir’in her noktasına yayılmaya devam ediyor

En geniş ve seçkin ürün yelpazesine sahip Trunk&Co, Türkiye’de sürekli genişleyen perakende operasyonuna bir yeni mağaza daha ekledi. İzmir İstinyepark AVM’de 22 Ekim’de açılacak olan mağazası Türkiye operasyonunun 9., İzmir’in ise 2.mağazası olmaya hazırlanıyor. 

Trunk&Co mağazaları geniş ve seçkin seyahat ürünleri yelpazesi ile dikkat çekiyor. İzmir İstinyepark AVM’de açılan 100m2’lik oldukça ferah bir alana sahip Trunk&Co mağazası bünyesinde dünyanın lider valiz ve çanta markaları olan Samsonite, American Tourister, Lipault ve TUMI markalarını barındırıyor. 

İzmir İstinyepark AVM Trunk&co Mağazası seyahat türünüze uygun valizlerden, ofis hayatınızı kolaylaştıracak fonksiyonel laptop ve sırt çantalarına, şık, modern ve hafif kadın çantalarından çocuk valiz ve sırt çantalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. 

Trunk&Co’nun içerisinde bulunduğu ve Orjin Grup tarafından 450 Milyon dolarlık bir yatırımla İzmir’e yapılan en pahalı ikinci özel yatırım olan İzmir İstinyePark  22 Ekim’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.