Renkli yaz akşamları Öykü Gürman ile başladı

Renkli yaz akşamları Öykü Gürman ile başladı

ANKAmall’da Ağustos ayı boyunca sürecek sanat şöleni, Öykü Gürman ile Necati ve Saykolar konserleriyle başladı

PROFAM tarafından yönetilen, alışverişin yanı sıra sosyal hayatın da merkezi olan ANKAmall, Ağustos ayı boyunca devam edecek konserlerine geçtiğimiz hafta sonu Öykü Gürman ile Necati ve Saykolar konserleriyle başladı; Başkentlilere unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.

Ziyaretçileri için dolu dolu bir yaz programı hazırlayan ANKAmall, Botanik Bahçe’de gerçekleşen etkinliklerde 5 Ağustos akşamı büyük küçük herkesin severek dinlediği Öykü Gürman’ı, 6 Ağustos Pazar günü ise Necati ve Saykolar’ı ağırladı. Gürman en güzel şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirirken, Necati ve Saykolar da Başkentte rock rüzgarları estirdi.

Açık hava sinemasına büyük ilgi

Cuma ve cumartesi akşamları en sevilen sanatçıları Başkentlilerle buluşturacak olan ANKAmall’da, her pazar günü Botanik Bahçe’de gerçekleştirilecek açık hava sinema gösterimleri de başladı.

İlk olarak geçtiğimiz pazar günü gösterimi gerçekleşen Türk sinemasının en eğlenceli filmlerinden “Aile Arasında” filmi Başkentlilerden büyük ilgi gördü. Film gösterimleri ağustos ayı boyunca her pazar günü saat 20.00’da ücretsiz olarak gerçekleşecek. Önümüzdeki haftalarda ise “Starwars”, “Arif V 216” ve “Buz Devri”, sinemaseverlere açık havada büyüleyici akşamlar yaşatacak.

Konserler tüm hızıyla devam edecek

Ziyaretçilerine müzik ve eğlence dolu bir yaz ayı vaat eden ANKAmall, 12 Ağustos’ta Pandami Music’i, 13 Ağustos’ta ise Buray’ı sevenleriyle buluşturacak. Yıldızlar geçidi sırasıyla Edis, Gazapizm, Ümit Besen &Pamela, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars ve Retrobüs konserleri ile devam edecek.

Vintage Fest’e heyecanlı geri sayım

Ankara’da ilk kez ANKAmall tarafından gerçekleştirilecek olan Vintage Fest için de geri sayım başladı. 26, 27, 28 Ağustos tarihlerinde Botanik bahçede gerçekleşecek olan festivalde birbirinden kıymetli antikaların stantları, paha biçilemez değerde klasik araçların sergisi, keyifli sahne şovları, atölyeler, yarışmalar ve canlı performanslar yer alacak. Tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Ağustos programı:

12 Ağustos Cuma – Pandami Music

13 Ağustos Cumartesi – Buray

18 Ağustos Perşembe – Edis & Gazapizm

20 Ağustos Cumartesi – Ümit Besen &Pamela

26 Ağustos Cuma – Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

27 Ağustos Cumartesi – Retrobüs