Porland’dan çay ve kahve keyfiniz için yeni ürünler

Porland, evinizin her alanında hayatınızı kolaylaştıran inovatif ve yenilikçi ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Uzun yıllara dayanan tecrübesini sofralarınıza taşıyan Porland ile evinizde veya ofisinizde kafelerdeki kadar profesyonel ve lezzetli içecekler hazırlamanız artık çok kolay. Porland’ın çay ve kahve presleriyle her an istediğiniz içeceği en pratik şekilde hazırlamanız mümkün

Porland’dan çay ve kahve keyfiniz için yeni ürünler

Havaların serinlemesiyle birlikte tercih ettiğimiz içecekler de çeşitlenmeye başladı. Zengin ürün yelpazesiyle birçok tasarım ürününü beğeniye sunan Porland, koleksiyonunda yer alan çay ve kahve presleriyle yeni demlenmiş çay ve kahvenin dayanılmaz kokusunu yaşam alanlarınıza getiriyor.

İkramlarınızda Porland şıklığı

Günlük koşturmaca, soğuk havalarla birleşince gün içindeki küçük molalar tam bir kurtarıcı oluyor. Bu noktada Porland, en leziz çay ve kahveleri evinizde hazırlamanız için size özel alternatifler sunuyor. Porland’ın farklı boyutlardaki cam çay ve kahve presleri hem kendiniz hem de sevdiklerinize ikram etmeniz için şık bir alternatif olarak.

Bitki çaylarıyla farklı aromolar keşfedin

Konu sağlıklı içecekler olduğunda bitki çaylarını es geçmemiz mümkün değil. Porland’ın yüksek kalitede, cam bitki çayı demliği çeşitleri, french press kullanımını kolaylaştırıyor. Porland ürünleri ile bitki çayınızı hızlı şekilde hazırlayarak farklı aromaların tadına varabilirsiniz.

Porland çay ve kahve demlikleri ürün gruplarını daha yakından görmek için Porland mağazalarını ve porland.com alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.