Özhan çalışanlarından muhteşem performans

Özhan çalışanlarından muhteşem performans

Kültür ve sanat faaliyetlerine verdiği destekle adından sıkça söz ettiren Özhan Marketler zinciri, aralarında Özhan personellerinin de olduğu görkemli bir sanat faaliyetinde Bursalılarla buluştu. Mağaza zinciri çalışanlarından oluşan Folklor Topluluğu muhteşem bir performansa imza attı.

Gala Kültür ve Sanat Merkezi yılsonu etkinliğinde sahne alan Özhan Akademi Folklor Topluluğu, düzenlediği gösteriyle izleyenleri büyüledi. Yıl boyunca düzenli olarak katıldıkları dersler ile  emek vererek üzerine çalıştıkları koreografiyi sergileyen topluluk üyeleri Rize yöresine ait ezgilerle dans etti.

Ülkemiz halk oyunları bakımından çok zengin bir kültüre sahip, etnik yapımız sebebiyle zengin çeşitliliğe sahip ,bir çok kültüre ev sahipliği yapmış bir ülkeyiz,. Karşılama, Horon, Zeybek, Halay, Bar, Kaşıklı karşılamalar gibi vb.Kurs süresi boyunca değişik yörelerin oyunlarını deneyimleyen Özhan çalışanları, halk oyunları öğrenirken bu değerli kültürümüze sahip çıkmanın ve kendilerine yeni beceriler katmanın gururunu yaşadılar.