Olivium Outlet Center yönetim ve kiralama ortağını seçti

2000 yılında açılan İstanbul’un ilk, Türkiye’nin 2’nci Outlet Projesi Olivium Outlet Center, yönetim ve kiralama operasyonlarını Apleona Real Estate Management Türkiye ile yapacak

1 Nisan 2000 tarihinde İstanbul‘un en büyük ilçelerinden Zeytinburnu’nda kapılarını ziyaretçilere açan Olivium Outlet Alışveriş Merkezi, İstanbul’un ilk ve tek outlet’i olma özelliğini uzunca bir süre koruyarak, açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine modaya, markaya, kaliteye uygun fiyata ulaşmanın imkânlarını sunuyor. Olivium Outlet Center, 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren yönetim ve kiralama operasyonlarını, 21 milyon metrekare üzerindeki alan ve yönetiminde bulunan değeri 35 milyar euro üzerinde olan mülklerin danışmanlığını yapan ve gayrimenkul çözümleri konusunda Avrupa’da lider firmalar arasında yer alan Apleona Real Estate Management ile yaparak ziyaretçilerine hizmet vermeye devam edecek.

 

18 yıldır gerçek outlet olma ilkesinden ayrılmadan sadece Zeytinburnu’na değil bütün İstanbul’a her kesimden tüketiciye hitap eden Olivium Outlet, 135 mağazada, yüzlerce yerli ve yabancı marka ile, haftanın 7 günü 10:00–22:00 saatleri arasında ziyaretçisine temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkanı vermektedir. 7’den 70’e herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini sağlamakta olan Olivium Outlet merkez içinin yanı sıra çevresinde de yaşam kültürü yaratmaktadır.

 

Emintaş Emlak ve İnşaat Tic. A.Ş ve İleri Mensucat ve İnşaat Tic. T.A.Ş ortaklığı ile kurulmuş olan OliviumOutlet Center 35 bin metrekare kiralanabilir alanı 1.200 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, ücretsiz müşteri servisi, bebek odaları, 6 salonlu sineması, çocuk eğlence alanı, teraslı cafeleri, Carrefour süpermarket, Teknosa teknoloji mağazası ve LCW, De Factoİpekyol, Kemal Tanca, Pierre Cardin, Altınyıldız, İnci, Hotiç, Sarar, Nike, Adidas,  Puma, Watsons, Atasun Optik, Colins, D’s Damat, Perspective,Penti, Armağan Oyuncak, US Polo, Mavi Jeans, Koton, MadameCoco, English Home , BurgerKing, McDonaldsgibi mağazaları ile ziyaretçilerine rahat ve hesaplı alışveriş, A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını bir arada bulabilme olanağı sunuyor.