Nespresso panora boutique ile ankara’da yerini aldı

“Eşsiz Nespresso Deneyimi” Ankara’da…

Nespresso panora boutique ile ankara’da yerini aldı

Nespresso Türkiye’deki büyümesine devam ediyor. İstanbul’da sekiz boutique ile hizmet veren Nespresso, Ankara’da da yerini aldı.

Özenli, kaliteli ve sürdürülebilir üretim anlayışı ile kahve sektörüne ayrıcalıklı bir bakış açısı getiren Nespresso, İstanbul dışındaki ilk boutique’ni Ankara’da bulunan Panora AVM’de açtı. Premium kapsül kahvede öncü Nespresso, Nano Pop-up boutique konsepti ile Ankaralı kahveseverlere hizmet vermeye başladı. Nespresso, Ankara’daki ilk boutique’i ile ürün yelpazesindeki kahve çekirdeklerinin zenginliği ve gurme lezzetlerle, kahve tutkunlarına unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Nano Pop-up boutique tasarımlarıyla dikkat çeken Nespresso, ulaştığı her noktada sayısız kahveseveri rafine kahve deneyimiyle buluşturmaya devam ediyor. Nespresso, üretim sürecinin her basamağında fark yaratma ve özenle seçilmiş kahve çekirdeklerini eşsiz bir fincan kahveye dönüştürme anlayışıyla, mükemmel kahve deneyimini ödün vermeden sürdürüyor.

Ankara’nın en dinamik noktalarından birinde konumlanan Nespresso Panora Boutique’de kahve uzmanları, profesyonel yönlendirmeleriyle, kahve tutkunlarının kendilerine en uygun kahveyi seçebilmelerine yardımcı oluyor. Her bir Nespresso kapsülünü yakından tanıyarak hakkında bilgi edinebilmeleri için rehberlik ediyor.

Panora Boutique’te de Nespresso’nun temel değerleriinin başında yer alan sürdürülebilirlik felsefesi her karede kendini hissettiriyor. Kullanılmış kapsüllerin geri dönüşümü için tüketicilere de her alış verişlerinde özel geri dönüşüm poşetler veriliyor.

Nano Pop-up boutique konsepti ile Nespresso, kahve tercihinize göre size en pratik çözümü sağlayacak kahve makineleri ve kahve deneyiminizi özel tasarım aksesuarlarla tamamlayabileceğiniz farklı ürün opsiyonlarıyla da tanışma imkanı sağlıyor.