Metropol İstanbul harika etkinliklerle 1. Yaşını kutluyor

Metropol İstanbul harika etkinliklerle 1. Yaşını kutluyor

Alışveriş ve eğlencenin Ataşehir’deki gözde noktası Metropol İstanbul, 1. yaşını geçtiğimiz yıl da gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören geleneksel festival etkinlikleriyle kutluyor. Türkiye’nin ilk kez ev sahipliği yaptığı dünyaca ünlü Animal Balloon World, sanat ve teknolojinin iç içe geçtiği, sosyal medya paylaşımlarına renk katacak “Happy Hour Selfie Museum”, ziyaretçilere karnaval havası yaşatacak farklı konseptteki eğlenceli kortejler festivali renklendirecek.  İstanbul School of Samba’dan muhteşem performanslar, sınırsız müzik, eğlence ve sürpriz hediyeler de 30 Ağustos- 30 Eylül tarihlerinde Metropol İstanbul ziyaretçileriyle buluşmaya devam edecek.

Keyifli alışverişin değişmeyen adresi Metropol İstanbul, 1. yaşında ziyaretçilerine dolu dolu eğlence ve sürpriz hediyeler sunuyor. Metropol İstanbul’un 1. Yaş Festivali, 30 Ağustos’ta başlıyor. 30 Eylül’e kadar devam edecek etkinlikler kapsamında, Metropol İstanbul, her yaştan ziyaretçinin beğenisine hitap edecek eğlenceleriyle sanatın ve müziğin yeni adresi olmayı hedefliyor.  

 

Dünyanın en ünlü balon müzesi ‘’Animal Balloon World’’ 30 Ağustos-30 Ekim tarihlerinde Metropol İstanbul’da

Metropol İstanbul, Türkiye’de ilk kez “Animal Balloon World” dünyasına ev sahipliği yapacak.   Hollanda, İspanya, Belcika,  İtalya, Fransa ve Avusturya başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen 20 ünlü balon artistine Türkiye’den de 14 gönüllü öğrenci eşlik edecek. Uluslararası Balon Profesyonelleri Kurucu Başkanı Guido Verhoef’ın önderlik edeceği, Hayvanlar Alemi konseptindeki yaratıcılıkta sınır tanımayan Balon Müzesi ile Metropol İstanbul, balon sanatıyla Türkiye’de ilk kez bir AVM’de tüm ziyaretçilere müze deneyimi yaşatacak. 1000 metrekarelik alanda, yüzde 100 geri dönüşümden elde edilen toplam 150 bin balonun kullanılacağı müzede; Dinazor Dünyası, Afrika Savanası, Kutuplar, Safari ve Yağmur Ormanları konseptleri yer alacak. 40 metrelik yüksekliğiyle dünyanın en büyük balon dinazoru da Türkiye’de ilk kez Metropol İstanbul’da ziyaretçilerle buluşacak. Müze ziyaretçisi miniklere ise özel paketler içerisinde balon hediye edilecek. 

 

‘Mutluluğun fotoğrafı’ Happy Hour Selfie Müzesi’nde

Türkiye'nin ilk interaktif sanat deneyim ve sosyal medya müzesi Happy Hour artık Metropol İstanbul’da yerini alıyor. Sanat ve teknolojinin iç içe geçtiği konsept odalarıyla, Happy Hour Selfie Museum, Metropol İstanbul ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak ve sosyal medya paylaşımları için rengarenk bir ortam sunacak. Sosyal medya kullanıcılarının gerçek dünyada oluşturmaya çalıştıkları yaratıcı konseptleri tek bir çatı altında toplayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Happy Hour, ördekli küvetten top havuzuna, sonsuzluk ışığından boks ringine kadar en popüler konseptlerini Metropol İstanbul’da düzenleyeceği ‘En Çok Sevilenler Sergisi’nde sunmayı planlıyor.

 

Metropol İstanbul 1.Yaş Kutlamalarına herkes davetli

Metropol İstanbul, eğlenceli etkinliklerinin yanı sıra 1. yılını özel hediye ve çekilişlerle de ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak. 1. Yaş kutlamaları çerçevesinde, 29-30 Ağustos tarihlerinde tüm ziyaretçilere ücretsiz dondurma ikramının yanı sıra, tüm küçük misafirlere de 1.yaşa özel tasarlanmış puzzle’lar armağan edilecek. Tea Party, Victorian, Pinion ve Hoppin gibi renkli kortejler olağanüstü performanslarıyla 1 ay boyunca Metropol İstanbul’u karnaval havasına dönüştürecek. Samba müziğinin coşkusu ve tutkusu, yaydığı yüksek enerji ve titreşim, İstanbul School of Samba ile Metropol İstanbul caddelerine taşınacak. Elektro keman show, trio performansları, çeşitli müzik grupları, çocuklar için özel etkinlikler ve eğlenceler, hava akrobasisi ve birbirinden ilginç sahne gösterileri ile Metropol İstanbul sınırsız müzik ve eğlencenin merkezi olacak.