Mall of İstanbul “Efsane İndirim Günü”nde hem eğlendirecek hem kazandıracak

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından tüm dünyada “En İyilerin En İyisi” seçilen Mall of İstanbul, Efsane İndirim Günü'nü Simge konseriyle şenlendiriyor

Mall of İstanbul “Efsane İndirim Günü”nde hem eğlendirecek hem kazandıracak

Simge, yeni albümü “Ben Bazen”in ilk konserini Banu Noyan organizasyonuyla 8 Haziran Cuma günü saat 21.30'da Mall of İstanbul'da gerçekleştirecek. Yeni şarkılarıyla, sevenlerinin karşısına çıkacak olan Simge, izleyicilere muhteşem bir sahne şovu sunacak. Gün boyu gerçekleşecek olan eğlenceli aktiviteler ve gösterilerle alışverişi şenlik havasına dönüştürecek Mall of İstanbul'da ziyaretçiler “Efsane İndirim Günü”nde hem kazançlı çıkacak hem de eğlenceli vakit geçirecek.

 

Dekorasyondan tekstile, teknolojiden aksesuara, ev tekstilinden hediyelik eşyaya kadar farklı ürün gruplarında “efsane” indirimler yapılacak. İndirimlerin saat 24.00'e kadar geçerli olduğu bu özel günde 4.99 TL'ye tişört, 9.99 TL'ye elbise, 19.99 TL'ye pantolon alınabilecek.

 

Alışverişe mola vermek isteyen ziyaretçiler ise Simge'nin yanı sıra Sixpack, Narda Afrika ve Tea Party gibi grupların müzikleri ve sahne şovları ile eğlenceli dakikalar yaşayacak.