MADO, veganlara özel, dondurmalarıyla yaza merhaba diyor

MADO, veganlara özel, dondurmalarıyla yaza merhaba diyor

Dondurma tutkunlarının vazgeçilmez adresi MADO, veganlara özel, çeşit çeşit dondurmalarıyla yaza merhaba diyor. Doğal meyve ferahlığı sunan vegan dondurmalar, tadına doyulmaz seçenekleriyle beslenmesine dikkat eden dondurmaseverleri bekliyor.

MADO, taze kıvamıyla harikalar yaratmaya devam ediyor. Havaların ısınmasıyla serinlemek isteyen dondurmaseverlerin damaklarında tat bırakan MADO, vegan dondurmalarıyla sağlıklı ve leziz tatları bir araya getiriyor.

Doğal meyve ferahlığı

Farklı damak zevklerine hitap eden ve yeni lezzetlere açık dondurma gurmeleri için hazırlanmış vegan dondurmalar, laktozu sindiremeyen, vejetaryen veya vegan beslenen ve yeni tatlar arayan herkesin gönül rahatlığıyla dondurma yiyebilmesini sağlıyor. %100 doğal meyvelerden, taze kuruyemişlerin sütlerinden, bitter çikolatadan yapılan ve laktoz içermeyen vegan dondurmalar; çeşitliliğiyle öne çıkıyor, doyumsuz bir lezzet sunuyor.

Farklı lezzet alternatifleri

MADO, birbirinden lezzetli vegan dondurmalarıyla içinizi ferahlatan, hafif tatlara imza atıyor.  Hindistan cevizli sütlü, bitter çikolatalı, karadutlu ve frambuazlı çeşitleriyle dondurmaseverlere farklı alternatif sunan marka, kalitesinden ödün vermiyor. Vegan dondurmalar, bitkisel açıdan yüksek besin değeri taşıyor.