Lezita’nın Genel Müdürü Mesut Ergül Oldu

Lezita’nın Genel Müdürü Mesut Ergül Oldu

Türkiye beyaz et sektörünün önde gelen şirketlerinden Abalıoğlu Lezita Gıda Sanayi A.Ş.’de Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Mesut Ergül, Abalıoğlu Lezita Gıda Sanayi A.Ş. Genel Müdürü oldu.

 

Mesut Ergül, Lezita’nın kuruluşundan bu yana önemli görevler üstlendi, kritik dönemlerde şirketin yüksek hedeflerine ulaşabilmesi için gösterdiği çaba ile takdir topladı.  Son olarak Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Mesut Ergül, Abalıoğlu Lezita Gıda Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda Abalıoğlu Lezita Gıda Sanayi A.Ş Genel Müdürü olarak atandı.

 

Mesut Ergül, “Kuruluşundan bu yana gururla hizmet ettiğim Lezita markasının Genel Müdürü olmaktan onur duyuyorum. Markamızın yüksek hedeflerine ulaşması için çok önemli bir sorumluluk üstlenmiş bulunuyorum. Her biri çok kıymetli çalışma arkadaşlarım ve iş ortaklarımızla birlikte uyum içinde çalışarak Lezita’yı hem yurtiçinde hem de yurtdışında en üst seviyeye taşıyacağız” diye konuştu.

 

Lezita’da 16 yıldan bu yana pek çok farklı görevde yer alarak önemli başarılara imza atan Mesut Ergül 05.02. 2021 tarihinde yeni görevine başladı.