LC Waikiki ve Türk Hava Yolları’ndan iş birliği

LC Waikiki ve Türk Hava Yolları’ndan iş birliği

Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeleri, Millerini artık LC Waikiki’de kullanabilecek

Türkiye’nin lider giyim markası LC Waikiki, Türk Hava Yolları ile

önemli bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda, Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles’a dahil olan yolcular, kazandıkları Milleri LC Waikiki mağazalarında ve lcwaikiki.com’da diledikleri gibi kullanabilecek.

LC Waikiki ve Türk Hava Yolları müşterileri için önemli bir iş birliğine imza attı. İki şirket arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında; Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles’a dahil olan kullanıcılar, kazandıkları Milleri LC Waikiki’de yapacakları alışverişlerde dilediği şekilde kullanabilecek. Kullanıcılar, mevcut Millerini Türk Hava Yolları’nın online alışveriş sitesi shopandmiles.com’da hediye çekine dönüştürdükleri an aldıkları kod ile ister mağazalardan, ister lcwaikiki.com’dan alışverişlerini yapabilecek.

Miles&Smiles Milleri ile LC Waikiki’de nasıl alışveriş yapılıyor?

Miles&Smiles üyelik bilgileriyle shopandmiles.com’a giriş yapan kullanıcılar, dönüştürmek istedikleri Milleri, ‘Mil Barı’ndan LC Waikiki hediye çeki miktarına dönüştürerek süreci başlatıyor. Bu işlem sonrasında, kullanıcıların hesabından Mil düşümü gerçekleştiriliyor, aynı zamanda satın aldıkları hediye çeki Miles&Smiles üyeliğinde kayıtlı e-posta adresine de iletiliyor. Mil dönüştürülerek alınan LC Waikiki hediye çeki LC Waikiki mağazalarında, web sitesinde ve mobil uygulamasında kullanılabiliyor. Hediye çekini mağazalarda kullanmak isteyen müşterilerin 16 haneli kodu kasa noktalarında söylemesi yeterli olurken, online alışverişte kullanacak müşterilerin “Hesabım” sekmesinden hediye kartını hesaplarına eklemeleri gerekiyor. Alışverişlerini tamamlayan müşteriler ödeme ekranında tanımlı hediye kartlarını kullanarak indirimden faydalanabiliyor. LC Waikiki hediye çekleri LC Waikiki mağazalarındaki ve lcwaikiki.com’daki tüm ürünlerde 1 yıl boyunca geçerli oluyor.