Perakende PageSkin

Latin Dansları Kupası'nda görsel şölen yaşandı

Antalya’nın en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Antalya Migros AVM, Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nun düzenlediği Latin Dansları Kupası'na ev sahipliği yaptı

Latin Dansları Kupası'nda görsel şölen yaşandı

Görsel bir şölenin yaşandığı etkinliğin artistik jürisinde dünyaca ünlü balet Tan Sağtürk, şarkıcı Nez, balerin ve model Özge Ulusoy, organizatör Banu Noyan ile Antalya Migros Alışveri Merkezi Müdürü Yasemin Baznak yer aldı. Minikler ve Yıldızlar kategorisinde lisanslı dansçıların yarıştığı Latin Dansları Kupası'nda dereceye girenleri Türkiye Dans Federasyonu hakemleri belirledi. Minikler ve yıldızlar yetenekleriyle hem jüriyi hem de izleyicileri kendilerine hayran bıraktı.

 

Dünya şampiyonalarını aratmayan etkinlikte Nez,  dansları ve şarkılarıyla konuklara büyük coşku yaşattı. Seyircilerin arasına giren Nez, şarkılarını onlarla birlikte söyleyip dans etti.

 

“Büyümüş de küçülmüş gibiydiler”

Ünlü balet Tan Sağtürk: “Türkiye'de böyle dansçıların olduğunu görmek çok büyük mutluluk. Sayıları da bir hayli fazla. Seyircinin yoğun alkışıyla karşılaştılar. Uluslararası nitelikte sayılabilecek dansçılar var aralarında. Teknik olarak da çok iyiydiler, büyümüş de küçülmüş gibiydiler.” sözleriyle miniklerin performanslarını çok beğendiğini ifade etti.

 

Özge Ulusoy dansçıları izlerken duygulandı

Konservatuar Bale Bölümü mezunu olan Özge Ulusoy, küçük dansçıları izlerken duygusal anlar yaşadı. Bale yaptığı günleri özlediğini söyleyen ünlü model: “Sahnede olmak ve dans etmek tarifsiz bir duygu.” diye konuştu.

 

Ülkemizi yurt dışındaki yarışmalarda temsil etmiş ve şampiyon olmuş konuk dansçılar da şovlarıyla Antalya Migros AVM ziyaretçilerinin gününe renk kattı.

 

Latin Dansları Kupası'nda 1. olan çiftler, Antalya Migros AVM yönetimi tarafından ülkemizi temsil etmek üzere yurt dışındaki uluslararası yarışmalara gönderilecek.

 

Latin Dansları Kupası'nda dereceye girenler şöyle:

 

Minikler: 

1. Ahmet Köse-Raya Demirhan

2. Marat Mikail Arslan-Nazlı Mira Kara

3. Yiğit Bayraktar-Zeynep Duman

 

Yıldızlar: 

1. Utku Övünç Ünlü- Ada Usluel

2. Timur Kırankaya-Dzennifer Hertrud

3. Yiğit Seğmen Akgül-Başak Oktay

 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin