Perakende PageSkin

Latin Dansları Kupası Antalya Migros AVM’de düzenlenecek

Antalya’nın en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Antalya Migros AVM, Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nun düzenlediği Latin Dansları Kupası'na ev sahipliği yapıyor

Latin Dansları Kupası Antalya Migros AVM’de düzenlenecek

20 Nisan Cumartesi günü Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek Latin Danslar Kupası’nda, görsel bir şölen yaşanacak. Dünya şampiyonalarına örnek olacak yarışmanın artistik jürisinde dünyaca ünlü balet Tan Sağtürk, şarkıcı Nez, balerin ve model Özge Ulusoy, organizatör Banu Noyan ile Antalya Migros Alışveri Merkezi Müdürü Yasemin Baznak yer alacak.

 

Lisanslı dansçıların katılacağı ve Türkiye Dans Federasyonu hakemlerinin yer alacağı yarışmada Nez dansları ve şarkılarıyla konuklara unutulmaz bir eğlence sunacak.

 

Ülkemizi yurt dışındaki yarışmalarda temsil etmiş ve şampiyon olmuş konuk dansçılar da şovlarıyla gününüze renk katacak.

 

Antalya Migros AVM ziyaretçileri, kostümleri, dansları ve müzikleriyle muhteşem bir şov izleyecek. Bu şölene eşlik etmek ve sürprizlerle dolu bir gün yaşamak isteyen ziyaretçiler 20 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da Antalya Migros AVM’de yerlerini alacak.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin