Perakende PageSkin

KFC Türkiye'ye ECHO Awards ödülü

KFC Türkiye; Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle gerçekleşen ECHO Awards’da Restoran kategorisinde ödülün sahibi oldu

KFC Türkiye'ye ECHO Awards ödülü

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC, Marketing Türkiye tarafından her yıl düzenlenen Türkiye'nin en büyük e-ticaret zirvesi ECHO Summit kapsamında Restoran kategorisinde birinci oldu. Halk jürisi ile 40 kategoride değerlendirme yapılan, e-ticaret alanında en iyilerin ödüllendirildiği ECHO Awards’da KFC Türkiye, kısa bir süre önce lansmanını yaptığı, yenilenen web sitesi ile ödülün sahibi oldu.

Bu ödülün, e-ticaret kanalını geliştirmek için yürüttükleri yoğun çalışmaların bir yansıması olduğunu belirten KFC Türkiye Genel Müdürü Feliks Boynuinceoğlu; “Tüm dünyanın derinden etkilendiği pandemi döneminde KFC Türkiye olarak daha önce de büyük önem verdiğimiz e-ticaret alanında çalışmalarımızı kuvvetlendirdik. Dijitalleşmeyi stratejimizin odağı haline getirdiğimiz bu dönemde kısa bir süre önce web sitemizi yeniledik. Bu projemizin hızlı ve olumlu geri dönüşünü görmek bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin