Perakende PageSkin

Kayseri Park’ın, Bahar Kampanyası’na yoğun ilgi

Kayseri Park, 9 Haziran’da sona erecek olan Bahar Kampanyası kapsamında 1 adet MMM Cobra Rcs 250 cc’lik ATV motor, Sağnak Koleji sponsorluğunda 5 adet iPhone 5 ve Coca Cola sponsorluğunda 55 adet Legano marka bisiklet hediye ediyor. Kampanyaya katılmak için Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterli

Kayseri Park’ın, Bahar Kampanyası’na yoğun ilgi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Bahar Kampanyası ile ziyaretçilerine hediyeler veriyor. Kayseri Park’ın 13 Nisan’da başlayan ve 9 Haziran’da son bulacak olan kampanyasına katılmak için merkezde bulunan mağazalardan 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterli.

Kampanya kapsamında 1 adet MMM Cobra Rcs 250 cc’lik ATV motor, Sağnak Koleji sponsorluğunda 5 adet iPhone 5 ve Coca Cola sponsorluğunda 55 adet Legano marka  bisiklet hediye edilecek.

En güzel karne hediyesi
Okulların kapanmasına kısa bir süre kala çocuklarına güzel bir karne hediyesi vermek isteyen ailelerin kampanyaya yoğun ilgi gösterdiğini söyleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Kampanyaya son katılım tarihi 9 Haziran Pazar günü. Çekiliş ise 15 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da yapılacak. Dolayısıyla ATV motor, bisiklet ve iPhone 5 kazanma şansı hala devam ediyor” dedi.

İki farklı sergi gezilebilir
Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu hafta iki farklı sergiye ev sahipliği yapıyor. Bunlardan ilki Kayseri Fotoğraf Sanat Evi tarafından düzenlenen Tanışma Fotoğraf Sergisi. Sergi, 22-26 Mayıs günlerinde Kayseri Park orta alanda açık kalacak. Felahiye Kanuni Süleyman Orta Okulu’nun resim sergisi ise 25-26 Mayıs günlerinde gezilebilecek.