Kaan Sekban Agora’ya geliyor

Agora Alışveriş Merkezi etkinlikleri ve konukları ile İzmir’de fark yaratmaya devam ediyor. Ünlü yazarları, müzisyenleri ve sanatçıları ağırlayan Agora AVM, 5 Kasım Pazar günü sosyal medyanın en çok konuşulan ismi Kaan Sekban’ı konuk edecek

Kaan Sekban Agora’ya geliyor

Sosyal medyada ciddi bir takipçi kitlesi olan ve Türkiye’de ilk “Ev Talk Show”unu yapan Kaan Sekban, “Kaan Sekban Saçmalar” programıyla genellikle plazalarda karşılaştığımız insan tiplerine yaptığı mizahi eleştirilerle kısa zamanda tanınmayı başardı. “Tebrikler Kovuldunuz” kitabıyla da isminden bahsettiren Kaan Sekban’ın sosyal medya platformlarında çokça takipçisi bulunuyor.

Çocukken profesyonel olarak tiyatro ilgilenen Sekban, 2012 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışında pek çok oyunculuk ve kişisel gelişim eğitimi aldı. İstanbul Film Akademi, Craft Atölye, Acted City Oyunculuk Stüdyosu, Los Angeles NY Film Akademi ve Amerikan Drama Sanatları Akademisi New York gibi kurumların kamera önü ve müzikal oyunculuğu workshoplarına katıldı. Son katıldığı müzikal eğitiminden sonra 10 yıllık bankacılık görevinden istifa ederek, Erler Film tarafından sahnelenecek “İstanbulname Müzikali”nin seçmelerinde 200 kadar oyuncu arasından seçilerek ocak ayında Maslak Tim Center’da sahnelenen ve Nükhet Duru, Pelin Akil, Caner Cindoruk, Melda Gür, Cezmi Baskın gibi isimlerin yer aldığı aynı adlı müzikalde rol aldı. 2016 Mart ayında mutlu çalışmanın ve mutluluğa terfi etmenin yollarını herkesle paylaşmak üzere Happy Office Workshop platformunu kurdu ve oldukça ilgi gördü.