İstanbul PERDER Üye Kampı İzmir’de gerçekleştirildi

İstanbul PERDER’in geleneksel üye kampı, Viking Temizlik’in ev sahipliğinde İzmir’de yapıldı. Kaya Thermal Hotel’deki kampta 5-6 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek “Yerli Market Haftası Fuarı” ve sektörel konular görüşüldü

İstanbul PERDER Üye Kampı İzmir’de gerçekleştirildi

Viking Temizlik Fabrikası’na düzenlenen gezinin ardından başlayan kampın açılışında konuşan İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, katılım sağlayan tüm üyelere teşekkür etti. Ramazan Ulu’dan sonra söz alan PERDER  Gelişim Platformu (PGP) Kurucu Başkanı İhsan Biçen ise “Yerli Market Haftası Fuarı” ile ilgili hazırlıklar hakkında bilgi verdi.  3’üncü kez düzenlenecek fuarda distribütör, üretici ve perakendecinin bir araya geleceğini vurgulayan Biçen, yeni iş birliklerine kapı aralayacak 2 günlük organizasyonda bütün üyelerin birlik ve dayanışma ruhunu sergileyeceklerine inandığını söyledi.  

 

PERDER İstanbul Üye Kampı bir de bayrak değişimine sahne oldu. Süresini tamamlayan PGP Başkanı Harun Altun, görevi Sarıyer Marketleri Kategori ve Pazarlama Müdürü Hülya Yeten’e devretti. Hülya Yeten, Harun Altun’dan aldığı görevi layığı ile yerine getirebilmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Yeten, üyelerden desteklerini esirgememelerini istedi. 

 

İstanbul PERDER, PGP Kurucu Başkanı İhsan Biçen, görev süresi boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı Harun Altun’a teşekkür plaketi verdi.