Intersport’ta yüzde 50’ye varan indirim başladı

Intersport, tüm mağazalarında geçerli yüzde 50 indirim kampanyasıyla dünyaca ünlü markaları cazip fiyat seçenekleriyle sunuyor

Intersport’ta yüzde 50’ye varan indirim başladı

Spor dünyasına yön veren markaları bünyesinde bulunduran Intersport, seçili markaların koşu, fitness, tenis, futbol, basketbol ve günlük spor giyim tekstil ve ayakkabılarında yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. Dünya devi markaların ürünlerinin yer aldığı Intersport mağazaları, cazip fiyat seçenekleriyle herkesi sportif dünyasına bekliyor.

Intersport mağazalarında satışa sunulan Nike, Adidas, Reebok, Puma, Asics, Converse, New Balance gibi performans markalarının ayakkabı ve tekstil ürünleri yüzde 50 indirim kampanyasıyla sporseverlerin yüzünü güldürüyor. Energetics ve Firefly’ın günlük spor giyim ürünleri ise spor şıklığı en uygun fiyatlarla bedenlerinize taşıyor.

İndirim rüzgarları Intersport mağazalarında esiyor
Intersport mağazaları, sportif giyimi tercih edenlerin her türlü ihtiyacını karşılıyor. Spor ayakkabılardan, renkli eşofmanlara ve sweatshirtlere kadar günün modasını spor giyime yansıtan Intersport’la siz de gardırobunuzu yenileyebilirsiniz.

Siz de Intersport mağazalarında yerini alan birbirinden özel markaların ürünlerine yüzde 50 indirim kampanyasıyla sahip olabilir, sportif şıklığı yakalayabilirsiniz.

Intersport  Mağazaları; İstanbul’da Kanyon, Meydan, Kozzy, Novada, Optimum, Akbatı,Vialand, İstanbul Forum ve Marmara Park AVM’de; Ankara’da Antares, Forum, Gordion, Kentpark ve Nata Vega AVM’de; Bursa’da Anatolium AVM’de; Antalya’da Terracity, Erasta AVM’de, Erzurum, Erzurum AVM’de.