Intersport 19’uncu mağazasını Gaziantep’te açtı

Dünyanın önde gelen spor markalarını bir araya getiren Intersport, Türkiye pazarında büyümeye devam ediyor. Gazinatep’teki ilk mağazasını açan Intersport, Türkiye’deki mağaza sayısını 19’a çıkardı

Intersport 19’uncu mağazasını Gaziantep’te açtı

Intersport, Türkiye’de açtığı mağazalarla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin her köşesine sporu ulaştırmayı hedefleyen Intersport, spor tutkunları ile daha fazla noktada buluşabilmek için mağaza sayılarına bir yenisini daha ekledi. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Intersport, 19. mağazasını Gaziantep Sanko Park AVM’de açtı. 

42 ülkede 5 bin 300’den fazla mağazası ve 30 binin üzerinde ürün çeşidi ile spor tutkunlarına hizmet veren Intersport, müşterilerine sporla ilgili aradıkları her şeyi aynı çatı altında bulma olanağı sağlıyor.

Intersport; outdoordan koşuya, kış sporlarından tenise, yüzmeden fitnessa kadar birçok spor kategorisini bünyesinde bulunduruyor. Sanko Park Intersport, açılışa özel fiyatlarla spor tutkunlarına birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Intersport, 600 metrekarelik geniş mağazasında Gaziantepli sporseverlere hizmet verecek.