İnegöl AVM’de ramazan bol seçenekli ve eğlenceli geçecek

Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; Ramazan süresince 12.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet verecek. İnegöl AVM, iftar sonrası programları, Ramazan sokağı ve birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle ziyaretçilerine seçeneği bol bir Nisan ayı yaşatacak.

İnegöl AVM’de ramazan bol seçenekli ve eğlenceli geçecek

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, Ramazan ayının huzurunu yaşatacak. Birbirinden özel etkinlikleriyle İnegöl AVM, manevi değeri yüksek Nisan ayında ziyaretçilerine birbirinden farklı ve eğlenceli programlar sunacak.

İnegöl AVM’de her Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri birbirinden eğlenceli programlar ziyaretçilerle buluşacak. Bu kapsamda; 2-29 Nisan Mehter Gösterisi, 3 Nisan Hacivat Karagöz Gölge Oyunu, 8-17 Nisan Bubble Show, 9 Nisan Hat Sanatı - Kaligrafi Etkinliği, 10 Nisan Müzikli İp Kukla Tiyatrosu, 15 Nisan Canlı Hacivat Karagöz, 16 Nisan Mini Ramazan Davulu Atölyesi, 22 Nisan İllüzyon Gösterisi, 24 Nisan Balon Kukla Tiyatrosu, 30 Nisan Keçeden Kaftan Atölyesi etkinlikleri gerçekleşecek. Tüm etkinlikler iftardan sonra 21:30’da başlayacak.

Tüm ziyaretçilerin gıda ihtiyaçları ve hediyelik eşya olarak alabilecekleri ürünleri bulabilecekleri Ramazan Sokağı AVM’nin meydanında tüm Ramazan ayı boyunca açık olacak.

Ramazan süresince her Perşembe iftarda fast food katında fasıl dinletisi sunacak olan İnegöl AVM; 12.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Hijyenik ve güvenli alışverişin adresi…

Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla herkesi Ramazan ayına özel düzenlediği etkinliklere katılmaya davet ediyor. 

Alışveriş Merkezi, uygulamaya aldığı önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.