Zuhal Topal, Adana'da hayranlarıyla buluştu

Sempatik sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, Adana'da hayranlarıyla buluştu. Topal, Adana Optimum’da yoğun bir hayran kitlesiyle karşılaştı

Zuhal Topal, Adana'da hayranlarıyla buluştu

Bir temizlik markasının yeni reklam yüzü olması nedeniyle “Temiz makine temiz çamaşır” ilişkisini anlatmak için il gezilerini sürdüren Zuhal Topal, Adanalı kadınlara temiz makinenin sırlarını anlatmakla kalmayıp, imza dağıttı, hatıra fotoğrafı çektirdi, bol bol da sohbet etti.

Zuhal Topal’a yoğun ilgi gösterilen etkinlikte, ev kadınlarına daha temiz makine ve daha temiz çamaşırlara sahip olmanın püf noktalarını verdi. Topal’ın eğlenceli sunumu ve sohbeti ile renklenen etkinlikte, katımcılara da çeşitli hediyeler dağıtıldı. Ünlü oyuncu, Adana Optimum zemin katına kurulan platformda kir ve kirecin makine üzerindeki olumsuz etkilerini ise uygulamalı olarak anlattı.

Oyuncu, kurulan platforma tekerlekli sandalyesi nedeniyle çıkamayan engelli bir hayranının da yanına gitti. İmza dağıttığı platformdan inerek, bedensel engelli hayranına yanına gidip sohbet eden, hatıra fotoğrafı çektiren  Zuhal Topal, bu inceliği ile de izleyenlerin takdirini topladı. AVM ziyaretçileri, Topal'ın bu davranışına alkışla tempo tuttu.

“Dizi filmleri seviyorum”
Son dönemlerde yer aldığı dizilerdeki performansı ile dikkati çeken Topal, “Türk dizilerinin yakaladığı başarı sevindirici” dedi. Topal, Türkiye'nin artık yurt dışına dizi ihraç ettiğini anımsatarak, “İnşallah sadece orta doğuya değil tüm dünyaya dizi ihraç ederiz. İki sinema filmi yaptım. Dizi filmlerde de severek oynuyorum. Her rolü de seviyorum” dedi.

Sırada Gaziantep ve Konya var
Adana Optimum AVM'de gördüğü ilgiden memnun kaldığını belirten  Zuhal Topal, bugüne kadar İzmir ve İstanbul'a giderek, kadınlara Bir temizlik markası'u anlattığını, sırada ise Gaziantep ve Konya'nın bulunduğunu söyledi.