Perakende PageSkin

Yeni Finish Quantum Max’in Activblu teknolojisi ile ‘Yarının Suyu’nu Koruyun!

Yeni Finish Quantum Max’in Activblu teknolojisi ile ‘Yarının Suyu’nu Koruyun!

Türkiye’nin suyunu korumayı misyon edinen Finish’in bugüne kadarki en güçlü ürünü Quantum Max, bir damla suyun bile boşa akmasına izin vermiyor. Yeni Activblu teknolojisine sahip Finish Quantum Max, her yıkamada inatçı lekeler, yağ artıkları ve kurumuş kalıntıların üstesinden geliyor. Finish, hâlâ sudan geçirme alışkanlığını bırakmamış ya da sudan geçirmeyi bırakmış ama memnun kalmamış tüketicilerin kullanım alışkanlıklarını değiştirerek her yıkamada doğaya 57 litre su bağışlamayı hedefliyor.

Türkiye’de evlere en çok giren bulaşık deterjanı markası Finish, tüketicileri kullanım alışkanlıklarını değiştirmek için harekete geçmeye çağırıyor ve su tasarrufunda yeni bir dönem başlatıyor. Bugüne kadarki en güçlü ürünü Yeni Activblu teknolojisine sahip Quantum Max; mükemmel parlaklık, derin temizlik ve yağ sökücü gücü ile dikkat çekiyor. Yeni Activblu teknolojisindeki mavi parçacıklar her yıkamada inatçı lekeler, yağ artıkları ve kurumuş kalıntıların üstesinden gelerek bulaşıkları tamamen temizliyor ve böylece tüketicinin 57 litre suyu tasarruf etmesini sağlayarak, doğaya bağışlıyor. 

Yarının suyunu kurtarmak için iki yıl önce başlattığı “Yarının Suyu Hareketi”ne devam eden Finish “Tek başıma ben neyi değiştirebilirim?” sorusunu düşünen tüketicilerine “Hepimiz okyanusta bir damlayız. Ama unutmayın, okyanuslar damlalardan oluşur!” mesajıyla dikkat çekiyor. 

Finish’in performansını güçlendirmenin yanında suyun değerine vurgu yapan pek çok farkındalık projesiyle toplumun gündeminde su tasarrufunun daima yer almasını amaçladıklarını belirten Reckitt Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, tüketicileri uzmanlarla buluşturarak bilgilendirmeye devam ettiklerini aktardı. Kurumuş olan Kuyucuk Gölüne can suyu verilip 110 kuş türünün geri dönmesinden, Finish su endeksine dek pek çok projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Tarık Bayar “Bu konunun peşini bırakmak geleceğimizi düşünmemek anlamına geliyor. Geleceğimiz için suyu korumak zorundayız. Tüketicilerimiz iki yıldır sürdürdüğümüz çalışmalara büyük bir ilgi ve katılım gösterdi. Bu ilgiyi geliştirmek, fonksiyonel hale getirmek ve kalıcı bir tasarruf davranışına dönüştürmek istiyoruz. Tek başıma neyi değiştirebilirim demeden, tek bir damla suyun bile boşa akmasına izin vermeyelim. Sadece bulaşıkları sudan geçirmeyi bırakarak yarının suyunu koruyabiliriz” dedi.   

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin