Yaz coşkusunu gurme lezzetlerle taçlandırın

Yaz coşkusunu gurme lezzetlerle taçlandırın

Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Asorti ve Ortaya Karışık Gurme, en çok sevilen kuruyemişleri bir araya getiren özel seçkilerle yaz aylarının ritmini yakalıyor. Deniz tuzu ve özel kavurma teknikleriyle kavrulan kuruyemişler ile muhteşem bir uyum yakalayan Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Asorti ve Ortaya Karışık Gurme ile bu yaz hem sağlıklı hem keyifliyiz…

Denizin, kumun, güneşin tadını doya doya çıkaracağımız, bol bol gezeceğimiz yaz aylarının coşkusuna, enerji deposu Peyman Bahçeden Ortaya Karışık çeşitleri yetişiyor. Özenle seçilmiş kuruyemişleri sağlıklı ve hijyenik ambalajında sunan Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Asorti ve Gurme, en özel yaz buluşmalarını seçkin tatlarla taçlandırmak isteyenlerin tercihi oluyor.    

Yaz eğlencelerinin tadına doyulmaz eşlikçisi

Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Asorti’de, her damak tadına hitap edecek çok özel bir kuruyemiş seçkisi bir araya geliyor. İç tatlı badem, kaju fıstığı, iç fındık ve iç Antep fıstığı ile gurme bir karışıma imza atan Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Asorti birbirinden keyifli plaj sohbetlerine eşlik ediyor, serin yaz akşamlarında en neşeli sofralara konuk oluyor.

Açlığı en lezzetli atıştırmalıkla bastırmak istediğinizde hep yanınızda

Kavrulmuş pikan cevizinin sıradışı lezzetini, özenle toplanan yer fıstığı, iç fındık, leblebi ve Antep fıstığıyla bir araya getiren Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Gurme glütensiz ve yüksek lif içeriği ile sıcak havalarda doğal bir atıştırmalıkla tazelenmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Üstelik özel korumalı zipperlı ambalajı sayesinde tazeliğini uzun süre koruyor ve çantalarda pratik bir şekilde taşınabiliyor.