Ünlü anneler Optimumlara konuk olacak

Türkiye’nin önde gelen metropollerinde alışverişin indirim merkezi olan Optimum Outlet’lerde “Anneler Günü”nde ünlüler geçidi yaşanacak. Türkiye’nin ilgiyle takip edilen ünlü anneleri Optimumlarda ziyaretçilerle buluşacak

Ünlü anneler Optimumlara konuk olacak

Kaliteli ve uygun alışverişin adresi olan İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana Optimum Outletlerde “Anneler Günü”, bu yıl yine coşkuyla kutlanacak. Türkiye’nin ilgiyle takip ettiği ve anne olan ünlü isimler, söyleşi etkinlikleri kapsamında ziyaretçilerle buluşacak.

Birçok ünlü isim bir arada
Podyumların ve televizyonların sevilen ismi Çağla Şikel, bu kez anne kimliğiyle sevenleriyle bir araya geliyor. 9 Mayıs Cumartesi günü saat 15.30’da gazeteci ve astrolog Hande Kazanova’nın da katılımıyla güzel bir söyleşi gerçekleştirilecek olan Optimum’da Anneler Günü tüm annelerle birlikte kutlanacak.

Ünlü manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya, 10 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Adanalı sevenleriyle Optimum’da bir araya geliyor. Profesyonel mankenlik hayatı boyunca kadınların da hayranlıkla takip ettiği Akkaya, bu kez ‘anne’ olarak çıkacak sevenlerinin karşısına.

“Yeşilçam’ın Sultanı” Ankaralılarla buluşacak
Türk sineması ve Yeşilçam’ın uzun yıllardır, kuşaklar boyu beğeniyle takip edilen ismi Türkan Şoray, 10 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Ankaralı annelerle bir araya geliyor. Filmlerinde birçok kez anne rolünde görülen Türkan Şoray, gerçek hayatındaki annelik rolünü Ankaralı annelerle birlikte tartışacak. Gazeteci ve astrolog Hande Kazanova’nın da katılımıyla gerçekleşecek söyleşi etkinliği, izleyenlerin de katılımlarıyla keyifli bir güne dönüşecek.

İzmir Optimum Outlet bu Anneler Günü’nü Oya Aydoğan ve Pakize Suda ikilisinin söyleşi ve imza günü etkinliği ile kutluyor. 10 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da gerçekleşecek söyleşinin ardından sevilen ikili sevenleri için imza dağıtarak birlikte fotoğraf çekilecekler. Annelik, kariyer, annenin iş ve özel yaşamdaki konumu, tek başına annelik gibi konuların masaya yatırılacağı söyleşi, köşe yazarı Pakize Suda’nın soruları, Oya Aydoğan’ın cevaplarıyla keyifli ve samimi bir sohbete dönüşecek.