Perakende PageSkin

Türkiye’de ilk kez Şirinler Armada’da

19 Ekim’de büyüme projesini hayata geçiren Armada Alışveriş Merkezi yarıyıl tatilinde Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Büyük-küçük herkesin beğeniyle izlediği Şirinler, canlı performans gösterisi ile ilk defa Armada’da izleyicileri ile buluşuyor

Türkiye’de ilk kez Şirinler Armada’da

1958 senesinde Belçikalı Pierre Culliford tarafından çizgi roman olarak hayatımıza giren ve televizyonda büyük ilgi gören Şirinler, Armada’da sevenleri ile bir araya gelecek. Şirinler gösterisini Armada ziyaretçileri ücretsiz olarak izleyebilecek.

Gargamel’den Şirine’ye, Şirin Baba’dan Kibirliye, Süslü’den Sakar’a birçok sevilen Şirinler karakterin yer alacağı gösterinin hemen ardından fotoğraf çekimi de gerçekleştirilecek.

Şirinler Armada Alışveriş Merkezi’nde 26 Ocak -10 Şubat günleri arası her gün (4 Şubat pazartesi hariç) 12.00, 14.00 ve 16.00 saatlerinde sahne alacak.

Slot Car yarış heyecanı Armada’da
Türkiye ve dünyada birçok meraklısı bulunan eğlenceli model araba yarışı G-racing, Slot Car Armada’da olacak. Hız tutkunları Slot Car yarış pistinde gerçeğini aratmayan koşullar ve otomobillerle yarışmanın heyecanına tanık olacak. Tüm dünyada çocuk genç yaş farkı gözetmeksizin herkesin heyecanla oynadığı Slot Car yarışları 31 Ocak-3 Şubat günleri arasında 12.00-22.00 saatleri arasında Armada’da gerçekeşecek. 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin