Tommy Hilfiger 2022 sonbahar koleksiyonu’nu tanıttı

Tommy Hilfiger 2022 sonbahar koleksiyonu’nu tanıttı

Tommy Hilfiger, 2022 Sonbahar Koleksiyonu’nu Tommy Hilfiger Showroom'un da düzenlenen bir davetle tanıttı. Etkinlikte Tommy Hilfiger Kadın, Tommy Hilfiger Erkek, Tommy Hilfiger Jeans, Tommy Hilfiger Ayakkabı ve Aksesuar koleksiyonları tanıtıldı. 

Dünyada lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında en tanınmış gruplardan biri olan PVH grupçatısıaltındaki Tommy Hilfiger, yenikoleksiyonunu basın veinfluencerlardanoluşanmisafirlerineseçkinbirdavetletanıttı.  

Tommy Hilfiger 2022 Sonbahar Koleksiyonu'nda geleneksel Amerikan tarzı, sokak giyiminden ilham alan çağdaş dokunuşlarla yeniden yorumlanıyor. Fergus Purcell ile birlikte tasarlanan yeni TH Monogram ve İngiliz tasarımcı Richard Quinn'in sınırları yıkan işbirliği ileklasiklerleyeniliklerçarpıştırılıyor. Cesur pop renklerinbiraradakullanılması, ölçeklerinyenidentanımlanmasıvemarkamirasıklasiklerinyenistilleri, busezonuntasarımkodlarınıoluşturuyor. 

Tommy Hilfiger TürkiyeYönetimKuruluÜyeleri’ndenFatihTezcan, DefneErcan, BaşakCemşit, ŞeydaMalkoçve Anita Koncabahar’ın da katıldığıSonbahar 2022 Koleksiyonutanıtımına; MügeBoz, Caner Yıldırım, MelodiElbirliler, ZeynepSoylu, BedirhanSoral, Nil Nilat, NilayYalçınkaya, ObenBudakgibi isimlerkatılaraktasarımlarıyakındanincelemefırsatıbuldular.