Tchibo’yla tepeden tırnağa güzellik

Tchibo, “Tepeden Tırnağa Güzellik” temasıyla Tchibo ziyaretçilerine evlerinde güzellik salonu yaratma fırsatı sunuyor

Tchibo’yla tepeden tırnağa güzellik

Yazın güneşin yakıcı etkilerinden, denizden ve klorlu havuz suyundan etkilenen ciltler için her cilt tipine uygun bakım ürünlerinin yanı sıra, 2013 sonbahar makyaj trendlerini yansıtan ürünlerin de yer aldığı tema 2 Ekim Çarşamba günü tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunuluyor.

Kapağı açıldığında otomatik olarak yanan led ışıklı 2’li likit ruj seti, farklı renk tonlarındaki allıklar, profesyonel kozmetik fırça seti ve oje setleriyle aynaların ve el&ayak bakım setlerinin yer aldığı yeni temada her kadına uygun bir seçenek bulunuyor.

Tchibo spa keyfi sunuyor
Tchibo’nun yeni teması “Tepeden Tırnağa Güzelleşin” evde kolaylıkla uygulanabilecek spa keyfini de içeriyor. Losyonları, güneş kremini ve duş jelini eşit olarak sürmenizi sağlayan fonksiyonel masaj aletinin, 2’si 1 arada jakuzi ve refleks bölgesi masajı yaparak yıpranmış deriyi canlandırarak ferahlatan masajlı ayak banyosunun ve mis kokulu banyo köpüklerinin, yağlarının ve mumlarının yer aldığı tema ziyaretçilere profesyonel bakım olanağı sunuyor.