Tchibo’dan yeni kahve makinesi

Tchibo, kolay kullanımlı yeni kahve makinesini satışa sunuyor

Tchibo’dan yeni kahve makinesi

Tchibo, kullanımı kolay, farklı renklere sahip kahve makinesi Picco’yu satışa çıkardı. Picco, tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa hazır durumda.

2013 yılının son çeyreğinde satışa çıkan Picco kahve makinesi, uygun boyutlardaki tasarımıyla mutfaklarda yer kaplamıyor. Picco, plajları anımsatan Sand beach, enerjik Blue-wave, neşeli Violet-flower, sade White-snow ve tutkulu Black-volcano renkleriyle her zevke hitap ediyor. İki farklı basınç sistemi, ayarlanabilir su ve fincan sehpası, hızlı hazırlama süresi ve Eco Top Ten sertifikasına sahip olan Picco, kahve severler için özel bir tasarıma sahip. Picco, 99,95 TL’lik tanışma fiyatı ve 2 kutu kapsül kahve hediyesiyle müşterilerini bekliyor.

Günün her saatine uygun bir kahve lezzeti
Tchibo, yeni makinesi Picco’yla günün her saatine uygun farklı bir lezzet vadediyor. Kahvenin aromasını koruyan ve hava geçirmeyen kapsüller içerisinde buluşan café crema ve espresso lezzetlerini kahve severlere sunan Picco, kahve severler için farklı bir kahve deneyimi yaşatıyor.