Tchibo’dan yalnızca erkeklere özel

Tchibo, 13 Kasım’da tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattından satışa sunacağı yeni teması “Erkekler için Moda”yı tamamen erkeklere özel moda ve stil önerilerine ayırdı

Tchibo’dan yalnızca erkeklere özel

Tchibo, Sonbahar ve kış sezonuna ait ihtiyaçları bir araya getiren “Erkekler için Moda” temasında, sıcak tutan kumaşlar, moda renkler ve klasik desenlerle rahat bir tarz yaratmayı amaçlıyor. Temada, mevsime uygun gömlekler, farklı ceket kesimlerinden oluşan tasarımlar, kazak ve montların yanı sıra, aksesuarlar ve seyahatler için bavullar da yer alıyor. Yumuşak ve fırçalanmış chino pantolon, kuzu derisi eldiven, yüksek kuzu yünü oranıyla sıcacık tutan V yaka kazaklardan başka 3’ü 1 arada parka, flanel oduncu gömlek, örgü atkı ve şapkalara yer veren temada erkeklere özel bir tasarım söz konusu.

Tchibo tüm erkekleri kışa hazırlıyor
Tchibo, yeni teması “Erkekler için Moda”yla tüm erkeklere A’dan Z’ye ürün yelpazesi sunarken organik pamuktan üretilen atlet, külot çeşitleri, içlik ve sıcacık terliklere de yer veriyor. Tchibo ayrıca 6-12 Kasım günleri arasında gerçekleştirilecek olan alışverişlerde 15TL’lik indirim de sunuyor.