Tchibo’dan özel hediyeler

Tchibo, yeni yıla özel farklı hediyelerle ziyaretçilerini bekliyor

Tchibo’dan özel hediyeler

Tchibo, yeni yıl heyecanı yaklaşırken sevdiklerine hediye almakta kararsız kalanlara pek çok seçenek sunuyor. 18 Aralık Çarşamba günü başlayacak “Sevdikleriniz İçin Hediyeler” teması tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında.

Tchibo yılbaşı öncesi hediye alışverişini hazırladığı “Sevdikleriniz İçin Hediyeler” temasıyla gerçekleştiriyor. Tema, 18 Aralık’ta başlıyor. Tema ürünlerinde dikkati en çok özel olarak tasarlanan takı çeşitleri, saatler ve çantalar çekiyor. Ayrıca, örgü şal ve bereler de hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Sihirli ışıltı setleri
“Sevdikleriniz İçin Hediyeler” adlı tema ürünleri arasında yer alan “Sihirli Işıltı Setleri”nde siyah zirkon ve 925 ayar sterling gümüşten üretilen sihirli ışıltı setleri, rakamları Swarovski Elements taşlarıyla süslenmiş paslanmaz çelik kol saatleri, kristal taşlı takı setleri ve uçları altın renkli taşlarla süslenmiş şallara yer veriliyor. Ayrıca teknoloji ve şıklığı birleştirmek isteyenler için de taşlı telefon kılıfları, taşlı USB bellek ve akıllı telefon, tablet ve dijital kamera için ideal, parmaklarınızı üşütmeden pratik bir şekilde kullanılabilir özelliğe sahip dokunmatik eldiven de Tchibo’nun sevdikleriniz için önerdiği hediyeler arasında.

Tchibo’da herkes için hediye var
“Sevdikleriniz İçin Hediyeler” teması kadınlara olduğu kadar erkeklere de cazip hediye seçenekleri vadediyor. Pek çok hediye alternatifinin yer aldığı temada modern teknolojik ürünlerden, deriden üretilmiş mont ve aksesuar çeşitlerine, gömlek-kravat modellerinden saat modellerine uzanan geniş bir ürün yelpazesi mevcut. Tüm iPad modellerinde kullanıma uygun, her tür çizilme ve kire karşı korumalı ayaklı tablet kılıfı da erkeklere uygun hediyeler arasında.