Tchibo’da şimdi spor ve yoga zamanı

Tchibo, 4 Şubat Çarşamba gününden itibaren yeni teması “Şimdi Spor ve Yoga Zamanı” ile her yaşa ve her zevke uygun spor kıyafetleri ve pratik ekipmanları müşterileriyle buluşturuyor

Tchibo’da şimdi spor ve yoga zamanı

Tchibo’da “Şimdi Spor ve Yoga Zamanı” temasındaki ürünleriyle herkesi mutlu edecek bir alternatif sunuyor. Çok yönlü egzersiz aletlerinden step tahtasına, yoga yaparken kullanılan meditasyon yastığından fitness taytlarına uzanan geniş koleksiyon Tchibo’nun “Şimdi Spor ve Yoga Zamanı”nda. Yan dikişleri olmayan, son derece rahat spor sutyenlerinin, geniş ribanalı rahat kesimli yarasa kollu sweatshirtlerin, karın, sırt, üst kalça ve kalça kısmını çalıştırmaya yarayan hulo hoopun yanı sıra; ağırlık çalışması, koordinasyon ve hareketlilik egzersizleri için kullanılan fitness bantları ve lastik bantların da yer aldığı tema herkes için sporu keyifli ve pratik hale getiriyor.

Tchibo’dan spor sonrası tarzına öneriler
Tchibo, “Şimdi Spor ve Yoga Zamanı” temasında sunduğu birbirinden kullanışlı ürünlerin yanı sıra; spor sonrası için de tarzını göstermek isteyenleri rahat ve şık seçeneklerle buluşturuyor. Hava geçirerek nem transferi sağlayan geniş boğazlı sweatshirtün, sıcak tutan yumuşak örgü polar ceketin ve modern görünümlü chino pantolonun yer aldığı “Şimdi Spor ve Yoga Zamanı” teması 4 Şubat Çarşamba günü tüm Tchibo satış noktalarında.