Tchibo tatlı rüyalar diliyor

Tchibo, 6 Kasım Çarşamba günü tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefon hattında “İyi Uykular” konseptiyle yeni ürünlerini satışa sunuyor

Tchibo tatlı rüyalar diliyor

Tchibo “İyi Uykular” temasıyla yeni ürünlerini Tchibo severlerle buluşturuyor. Koleksiyon, farklı renklerdeki nevresim seçeneklerinden yatak odası mobilyalarına, aydınlatmalardan tepsili sehpaya uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip. Pamuklu, mikrofiber veya polikoton kumaştan üretilmiş nevresimlerin, kışlık lastikli çarşafların ve kuş tüyü dolgulu yastık ve yorganın yanı sıra, kaliteli ve uzun ömürlü süngeriyle rahat bir uyku vadeden çift kişilik misafir yatağı ve oda sıcaklığını optimize etmek için sıcaklık ve nem göstergeli nem ölçerin yer aldığı “İyi Uykular” teması 7’den 70’e herkese uykusunu almış, zinde bir kış yaşatmayı hedefliyor.

Tchibo kışı sıcak karşılıyor
Tchibo, 6 Kasım’da başlayan “İyi Uykular” temasında, manto veya battaniye olarak da kullanıma uygun fonksiyonel battaniye, ense, sırt ve omuz bölgesinde kullanılabilen sırt ısıtıcı ve genişliği ayarlanabilen akülü bel ısıtıcı ürünlerini satışa sunuyor.