Tchibo sonbaharı karşılıyor

Tchibo, 9 Ekim’de başlayacak yeni teması “Merhaba Sonbahar”la kadınlara sonbahara dair moda ve stil ipuçları veriyor

Tchibo sonbaharı karşılıyor

Tchibo’nun yeni teması “Merhaba Sonbahar”da birbirinden farklı ve canlı renklerle hazırlanan ürünler yer alıyor. Farklı renk ve modellerdeki tişörtlerden, elbiselere, streç kotlardan hırkalara uzanan geniş koleksiyon 9 Ekim’de tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunuluyor.

Ürünler arasında kapüşonu çıkartılabilir suni kürklü parka, şal yakalı, çift cepli uzun hırkalar, örgü bere ve şallar, kapitone ceket ve pantolonlar, hırka, kazak ve bluz çeşitlerinin yanı sıra, saf sığır derisinden üretilmiş deri bot ve eskitme görünümlü manda derisi kemerler de yer alıyor.

Sonbaharı avantajlı karşılayın
Tchibo’nun yeni teması “Merhaba Sonbahar”, şık kombinler vadetmesinin yanı sıra, avantajlı alışveriş fırsatları da sunuyor. Temanın sürprizi, 2-8 Ekim günleri arasında yapılacak tüm alışverişlerde kargoyu ücretsiz olarak sağlaması. Yine temaya uygun olarak, Tchibo.com.tr ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattı üzerinden gerçekleşecek 150TL ve üzeri alışverişlerde 15TL indirim uygulanıyor.