Tchibo, en zarif ve ışıltılı yılbaşı aksesuarları ile sizlere ilham olacak

Evinize yılbaşı coşkusunu taşıyın

Tchibo, en zarif ve ışıltılı yılbaşı aksesuarları ile sizlere ilham olacak

Tchibo, “Evlerde Yeni Yıl Işıltısı” temasıyla yaşam alanlarınıza yeni yıl ruhunu getiriyor. Hem yılbaşında hem de tüm kış severek kullanabileceğiniz zarif ve ışıltılı aksesuarlarla evlere yeni bir soluk katıyor.

Yeni yıla sayılı günler kala evlerimizi süslemeye başladık. Işıltı, renk ve eğlencenin bir araya geldiği yılbaşı ağaçlarının yanı sıra dekoratif ürünlerle bu havayı yakalamak istiyorsanız Tchibo’nun “Evlerde Yeni Yıl Işıltısı” teması sizlere ilham olacak.

Yılbaşı için en keyifli aksesuarlar…

İster ağacınızı isterseniz de evinizin en sevdiğiniz köşesini süsleyebileceğiniz 20 adet sıcak beyaz renkteki LED Işıklı Dal, bükülebilir teli sayesinde iç ve dış mekanlarda harika bir kullanım sunarken üzerinde bulunan kırmızı meyve taneleri ise ortama ışıl ışıl parlayarak renkli bir görünüm kazandırıyor. Kağıt LED Süsleme Işıkları, heyecan veren bu özel günün ruhunu yakalama fırsatı veriyor. Doğal çam yeşili Dekoratif Ağaç ise yeni başlangıçların umudunu temsil ediyor. Masada, pencere önünde, komodinde değerlendirebileceğiniz bu şık aksesuar, yılbaşı ruhunu en keyifli şekilde evinize getiriyor.

Şık sofralar için

Göz alıcı gold detaylarla tasarlanan Tatlı Tabağı, yılbaşı sofralarının ihtişamına uyum sağlıyor.  Her zevke hitap eden modern tarzıyla sofra dekorasyonunun tamamlayıcısı olan tasarım, yılbaşı gecesinde keyifli sohbetlere eşlik ediyor. Çam ağacı baskılı Şerit Baskılı Örtü ile altın rengi ipliklerden hazırlanan Amerikan Servis Seti, yeni yıla girerken ihtiyacınız olan enerjiyi ve şıklığı bir arada sunuyor. Noel motifli Büyük Boy Dekorlu Kupa, yeni yılda taze başlangıçları temsil eden güzel alternatiflerinden biri oluyor.       

              

Yeni yıl ruhuna uygun seçenekler bir arada

Noel Çorabı,  renkli tasarımıyla yılbaşı heyecanını evinizde hissettiriyor. İç ve dış mekanlara uygun, süslenebilir Led'li Dekoratif Çelenk, şık bir atmosfer elde etmenize yardımcı olurken, kutlamanıza da renkli bir hava katıyor.

Tchibo’nun “Evlerde Yeni Yıl Işıltısı” temalı ürünleri, Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr   internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Bazı ürünlerin fiyatları şöyle:

  • Kağıt LED Süsleme Işıkları: 149,95 TL
  • LED Işıklı Dal: 119,95 TL
  • 2 Adet Dekoratif Ağaç: 99,95 TL
  • Noel Çorabı: 69,95 TL
  • 4 Adet Tatlı Tabağı: 199,95 TL
  • Şerit Baskılı Örtü: 79,95 TL
  • 4’lü Amerikan Servis Seti: 99,95 TL
  • Büyük Boy Dekorlu Kupa: 84,95 TL
  • Led'li Dekoratif Çelenk: 399,95 TL