Tavla sever babalar Agora’da buluşacak

Otizmle Yaşam Derneği yararına düzenlenen Agora 3. Babalar Tavla Turnuvası, 12- 15 Haziran günleri arasında Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak. Babalar Günü’ne özel organize edilen turnuvada tavla severler kıyasıya rekabet edecek

Tavla sever babalar Agora’da buluşacak

Babalar günü yaklaşırken; her sene erkeklerin olduğu kadar bayanların da yoğun ilgi gösterdiği tavla turnuvasının kayıtları başladı. Geçen senelerde de olduğu gibi muhteşem hediyelerin verildiği, hem keyifli hem de çekişmeli gerçekleşen turnuvanın geliri Otizm ile Yaşam Derneği’ne bağışlanacak.

 

12- 15 Haziran günleri arasında 15.00 ve 17.00 seanslarında düzenlenecek olan turnuvanın finali 16 Haziran Cuma günü saat 16.00’da gerçekleşecek. Her seans birincisi finale kalarak turnuva birincisi olabilmek için 16 Haziran’daki finalde kıyasıya mücadeleye edecek.  Katılımcıların; 15 TL turnuva ücreti ile Otizm ile Yaşam Derneği’nin çeşitli ihtiyaçlarına katkıda bulunma şansına sahip olduğu turnuvaya 18 yaşının üstünde tüm tavla severler katılabilecek.

 

Sürpriz hediyeler dağıtılacak

Bu yıl üçüncüsünün düzenleneceği Babalar Tavla Turnuvası’nda finale kalan 16 kişiye Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan mağazalardan hediye ve hediye çekleri verilecek. Finalde ilk 3’e giren tavla severler Agora Alışveriş Merkezi 3. Babalar Tavla Turnuvası kupasına sahip olacak. Turnuvaya kayıt olmak için; Agora Alışveriş Merkezi Danışma noktasına başvuruda bulunmak gerekiyor.