Tahincioğlu: Bugün al, ödemelerine 3. yıl başla

Tahincioğlu: Bugün al, ödemelerine 3. yıl başla

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden biri olan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO’nun son yıllarda yapmış olduğu en önemli kampanyası olan “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına 2 projesi ile katılıyor. Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinden ev sahibi olmak isteyenler, ödemelerine 3. yıl başlayabilecek, yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanından faydalanabilecek.

Emlak Konut GYO güvencesi ve Tahincioğlu ayrıcalığı ile hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde görülmemiş bir kampanya başlıyor. Emlak Konut GYO’nun başlatmış olduğu “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyası kapsamında,  Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere çok avantajlı fırsatlar sunuluyor. Bu projelerden daire sahibi olmak isteyenler ödemlerine 3. yılda başlayabilecekler.  Yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanı da bulunan kampanyada isteyenler ödemelerini 24 ay erteleyerek 180 ay 0,79 vade farkı avantajından da faydalanabilecekler. Üstelik ilk 2 yıl masraf da alınmayacak.

Özcan Tahincioğlu: “Gayrimenkul sektörünün hızla toparlanacağını düşünüyoruz”

Normalleşme süreci ve konut faizlerinde yapılan indirimlerin etkisiyle gayrimenkul sektöründe olumlu dalgalar görmeye başladıklarını söyleyen, Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte sektörümüzde bir süre duraksama yaşadığımız doğru. Ancak tüm piyasaların hareketlenmesiyle birlikte gayrimenkul sektörünün de hızla toparlanacağını düşünüyoruz. İnsanların evde geçirdikleri süre arttıkça yaşadıkları yerlerden beklentileri de yükseldi. Bu sebeple karma kullanımlı projeler daha çok dikkat çekmeye başladı. Nidapark Küçükyalı projemiz spor salonlarından çocuk parklarına, alışveriş caddesine kadar ihtiyaçları karşılayacak tüm alanlara sahip. Sene başında kalitenin simgesi haline gelen “Palladium” markasını projenin içerisine taşıdık. Mağaza, restoran ve

kafelerin yer alacağı 350 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi,  ‘Palladium Cadde Küçükyalı” Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi olacak. Palladium Cadde’deki mağaza çeşitliliği, alışveriş yapmak için dışarı çıkma zorunluluğunu ortadan kaldıracak ve  tüm ihtiyaçları Nidapark Küçükyalı sakinlerinin ayağına getirecek. Nidapark İstinye projemiz ise yatay mimariye sahip az katlı bahçeli ve geniş terasların yer aldığı butik bir proje. İstinye koyu manzaralı ve projeye ait 50.000 m² özel koru alanına sahip olması ile de farklılaşıyor. Emlak Konut GYO’nun bu kampanyası dahilinde projelerimizde uyguladığımız cazip avantajlarla yatırımcıların ev sahibi olması çok daha kolay ve karlı hale geldi” dedi.