Swatch Group Türkiye, ilk Hour Passion butiğini açtı

Swatch Group Türkiye, ilk Hour Passion butiğini İstanbul Emaar Square Mall’da açtı

Dünyanın en geniş kapsamlı saat imalatçısı ve dağıtımcısı olan Swatch Group, perakende markası olan Hour Passion’ı İstanbul’a getiriyor. Dünyanın en büyük saat imalatçısı Swatch Group, Türkiye’de ilk kez, orta ve yüksek segmentteki markalarının tüm koleksiyonlarını Emaar Square Mall’daki Hour Passion mağazasında sunuyor.

 

Geçtiğimiz günlerde ise açılışını sade bir etkinlik ile kutlayan mağazanın etkinliğinde Swatch Group Türkiye Ülke Müdürü Umesh Mapatte ve Swatch Group bünyesindeki markaların müdürleri olan Longines Marka Müdürü Özlem Kıroğlu, Rado Marka Müdürü Oğuz Ersözoğlu, Tissot Marka Müdürü Nazmiye Cihan, Calvin Klein Marka Müdürü Elif Zülfükar, Swatch Marka Müdürü Okan Birer ve Hour Passion Mağaza Müdürü İrem Öztürk ev sahipliği yaptı.

 

2004 yılında kurulan Hour Passion, müşterilerine çok markalı bir saat ve mücevher konsepti sunmaktadır. Orta ve yüksek düzey ürün gamına ait Swatch Group markalarını, şehir merkezlerindeki lokasyonlar ve alışveriş alanlarında bir araya getiren Hour Passion, ayrıca, havaalanı butiklerinde, daha kapsamlı bir marka portföyü sunmaktadır.