Sömestr tatilinin tadı Armada’da çıkacak

Armada Alışveriş Merkezi Sömestr tatiline özel çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler ile hazırlandı. Tatilin keyfini dolu dolu geçirmek isteyen çocukların tercihi bu yıl da Armada olacak

Sömestr tatilinin başlangıcı ile sevilen karakter Doraemon ve arkadaşları canlı sahne gösterisi ile hafta içi ve hafta sonu her gün minik ziyaretçiler ile buluşacak. 20 Ocak-4 Şubat günleri arasında Armada 2 zemin katta 14.00 – 16.00 – 18.00 seansları ile 50 dakikalık gösteri ile Doraemon’un maceraları izlenebilecek. Yaş sınırının olmadığı gösteride katılan tüm çocuklara Doraemon burnu hediye edilecek. Gösteri sonunda ise çocuklar karakterler ile dans edip fotoğraf çektirme şansı yakalayacak.

 

Doraemon hakkında

Gelecekten Gelen Mavi Renkli Robot Kedi olarak bilinen Doraemon, her zaman iyi niyetlidir, hep güler yüzlüdür ve Dorayaki’yi yemeden duramaz. Her zaman iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışıyor olsa da, bazen göbeğindeki 4 boyutlu sihirli cebinden çıkardığı sihirli aletler işleri daha da kötü duruma sokar. Doraemon çizgi filmlerinde şu değerlere önem verilir: Dürüstlük, Azim, Cesaret ve Saygı. Ayrıca Doraemon çocuklara toplumsal bilinç de aşılar. Sokak hayvanlarına sevgi, global ısınmaya karşı mücadele, yeşile karşı sevgi ve çevre kirliliğine karşı mücadele bunlardan bazılarıdır. Mart 2008’de, Japon Dış işleri Bakanı Doraemon’u ilk “anime büyükelçi” olarak atamıştır.

 

Eğlence “Sokak”ta devam edecek

Sömestr tatili boyunca 14.00 ve 16.00’da saatlerinde eğlence Çocuk Sokağı’nda devam edecek. Birbirinden eğlenceli şovlar, tiyatrolar, atölyeler ve Her Pazar gerçekleşecek temalı oyun alanları ile eğlence tatil boyunca sürecek.

 

Her pazar sinema, buz pateni ve bowling hediye!

Uzun süredir devam eden Pazar kampanyası sömestr tatili boyunca da geçerli olacak. Kampanya ile 4-15 yaş arası çocuklar velilerinin Armada Kart’ı ile Armada 1 Kat 3’de bulunan kampanya standından Pazar günleri kullanabilecekleri sinema, buz pateni ve bowling kuponlarını alabilecek.