Sıcak havada AVM serinliği

Hava sıcaklıklarının artış gösterdiği ve iyice bunaltıcı hale geldiği son günlerde Optimum Outlet Adana AVM, sunduğu serin, konforlu ortam ve kapalı otoparkıyla da çekim merkezi oldu

Sıcak havada AVM serinliği

Hafta sonlarında tatile gitmeyenlerin uğrak mekânlarından Optimum Outlet Adana’yı tercih edenler, alışverişin yanı sıra manzara ve serin ortamla ailece dinlenme fırsatı da buluyor. Meteoroloji verilerine göre, gölgede 42 dereceye kadar sıcaklığın yanı sıra nem oranının artmasıyla 45 derece ve üzerinde hissedilen sıcaklık, Adana Optimum’u çekim merkezi haline getirdi. Ön cephesi yeşillikler içinde eşsiz bir görüntüye sahip Seyhan nehri ve Hilton kavşağına bakan Optimum Outlet Adana’da bir ana giriş ve bir yan cephe giriş olmak üzere iki noktadan yaya girişi, ayrıca kapalı otopark girişiyle birlikte toplam üç noktadan giriş bulunuyor.

Adana’da sayıları parmakla sayılacak kadar az olan kapalı otoparkı da bulunan Optimum Outlet Adana’ya gidenler, araçlarını park ederek güneş altında yürümeden, yorulmadan AVM’ye çıkabiliyorlar. Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olan Optimum Outlet Adana, bünyesinde bulundurduğu markalarla sadece Adana’ya değil, Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri profilini daha da zenginleştiriyor.

Son günlerde sıcaktan bunalanlarla farklı bir alternatif sunan Optimum Outlet Adana’da Çocuk Kulübü de çocuklara birbirinden eğlenceli etkinliklerle unutulmaz günler yaşatıyor. Optimum Çocuk Kulübü tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde balonla oyuncak ve çeşitli karakterler yapan çocuklar, eğlencenin yanı sıra el becerilerini de geliştirme fırsatı buluyorlar.