Safiye-Faik ikilisi “Altın Günü”ne şarkıyla türküyle damga vuracak

Sanat dünyasının efsane isimlerinden Çiğdem Tunç, ekranların en sevilen ikilisi Safiye Soyman ile Faik Öztürk, Güllüm Show Azize ve evlilik programlarının başarılı ismi Sinem Yıldız muhteşem bir şova imza atmaya hazırlanıyor

Safiye-Faik ikilisi “Altın Günü”ne şarkıyla türküyle damga vuracak

Banu Noyan organizasyonuyla 15 Kasım Pazar günü saat 15.00’te Ankara A City AVM’de sevenlerinin karşısına çıkacak olan ünlü isimler altın dağıtmaya devam edecek. “Altın Günü’ organizasyonu büyük ilgi gören ve gittikleri her şehirde yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen şovda 3 çeyrek altın dağıtan ünlü isimlerin bu kez durağı Ankara.

 

Sanat dünyasının 5 ünlü ismi Çiğdem Tunç, Safiye Soyman-Faik Öztürk, Fehmi Dalsaldı, Sinem Yıldız geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda sahneye çıkarak, 3 ayrı skeçle tiyatral bir gösteri sunacak. Sahnelerin sevilen ikilisi Safiye Soyman – Faik Öztürk şarkıları ve altın günü için hazırladıkları özel Showlarıyla A City’de herkesi dansa davet edecek.  Yapılan yarışmaların ardından kazanan Ankaralı hanımlar 3 çeyrek altın kazanacak.