Perakende PageSkin

Özdilekpark 5 yaşında

Antalya’nın önemli alışveriş merkezi ve yaşam alanı Özdilekpark Alışveriş Merkezi, Antalya’daki 5’inci yılını renkli etkinliklerle kutladı. Ünlü sunucu Asuman Krause’nin de yer aldığı kutlamalar çerçevesinde 5 Mini Cooper da sahibini buldu. Antalyalıların büyük ilgi gösterdiği kutlamalar akşam saatlerine kadar devam etti

Özdilekpark 5 yaşında

Saat 13.30’da start alan kutlama programının ilk konuğu ünlü sunucu Asuman Krause oldu. Sempatik sunucu 13.30 – 14.30 arasında sevenleri ile bir araya geldi. Özdilekpark’ın konukları ile bir araya gelen Krause, 1 saat boyunca sevenlerinin sorularını cevapladı.

Söyleşinin ardından beklenen çekiliş gerçekleştirildi. Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı çekiliş ile 5 adet Mini Cooper sahiplerini buldu.

Kutlamalar 2 metre uzunluğundaki 5’inci yıl pastası kesilmesi ile devam etti.  Özdilekpark misafirleri ile birlikte gerçekleştirilen pasta kesimi sonrasında kutlamaya katılanlara pasta ikram edildi. Renkli görüntülere sahne olan pasta kesimi sonrasında ise kutlamalar tüm hızıyla devam etti.

Şenlik havasında devam eden kutlamalarda 16 kişilik bir ekipten oluşan Flower Of Fire şenlik grubu Özdilekpark misafirlerine keyifli dakikalar yaşattı. Özdilekpark’ta 45 dakika arayla gösterilerini gerçekleştiren grup Antalyalılara farklı ve eğlenceli bir gün yaşattı.

Kutlamalar çerçevesinde Özdilekpark’ın farklı noktalarında konumlanan canlı heykeller AVM ziyaretçilerini şaşırttı. “Burada Hayat Var” sloganı ile rahat ve alternatifli bir AVM hizmeti sunan Özdilekpark AVM, Antalyalıların tercihi olmaya devam edecek.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin