Orion otomobil kazandırmaya devam ediyor

Orion’un uzun zamandır beklenen otomobil çekilişi kampanyası başlıyor. Bugün başlayacak kampanyaya ile bir kişi son model Mini One sahibi olacak. Kampanyaya Orioncard sahibi olan herkes katılabiliyor

Orion otomobil kazandırmaya devam ediyor

Orion Alışveriş Merkezi, Şubat ayıyla birlikte müşterileri için merakla beklenen bir kampanyaya başlıyor. Bugün (1 Şubat) başlayan kampanya ile alışverişlerini Orion’dan yapanlar, son model bir Mini One kazanma şansına sahip olacaklar. Orioncard’larını kullanarak kampanyaya katılan Orion müşterileri, kampanya süresince yapacakları her alışverişle harika bir otomobil sahibi olmaya bir adım daha yaklaşacaklar.

Kampanyaya nasıl katılıyoruz?
Orioncard sahibi müşteriler, Orioncard üyesi mağazalardaki alışverişlerinde kartlarını kasa görevlilerine verecekler. Böylece alışveriş yaptıkları anda harcama tutarları Orioncard’larına işlenecek ve kampanyaya katılmış olacaklar.

Müşterilerin ayrıca fiş, fatura biriktirmeleri, danışmaya giderek kayıt yaptırmaları, sıra beklemeleri gerekmeyecek. 1 Şubat – 30 Nisan tarihleri arasında yapılan her alışveriş tutarı kartta otomatik olarak toplanacak. Ve yine bu tarihler arasında yapılan alışveriş toplamı her 75 TL’ye ulaştığında müşteriler, 1 çekiliş hakkı kazanacak.

Orion müşterilerinin kampanyaya katılmak için tek seferde veya bir gün içerisinde 75 TL’lik alışveriş yapması da gerekmeyecek. 1 Şubat-30 Nisan tarihleri arasındaki tüm Orioncard’la yaptıkları alışverişlerin toplamının 75 TL olması yeterli olacak. Ancak ne kadar çok 75 TL’yi toplarlarsa şansları da o oranda artacak.

Orioncard nedir, nasıl alırız?
Orion AVM müşterilerine özel bir kart olan Orioncard, sahiplerine bol bol puan toplayan, hediyeler kazandıran, çeşitli mağazalarda ve Orion dışı firmalarda avantajlar sağlayan bir kart. Orioncard sayesinde Orion’da kampanyalara katılabilir, ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz. Orioncard’ı almak da çok kolay.

Orion danışma masasına başvurarak sadece 1 dakika içerisinde ve ücretsiz olarak kart sahibi olabilirsiniz. Bu kartı aldığınızda tek yapmanız gereken, Orioncard üyesi mağazalarda alışveriş yaparken kartınızı kasa görevlisine vermek. Orioncard’ın hiçbir ücreti ve aidatı bulunmuyor. Ayrıca Optimed Hastanesi, Optimed Çorlu Tıp Merkezi, Beyaz Diş Kliniği, Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kaya Göz Merkezi’nde de kart sahiplerine avantajlar sunuyor.

Her mağazada geçerli mi?
Orion’daki mağazaların büyük çoğunluğu Orioncard üyesi ve bu üye mağazaların hepsinde Orioncard geçerli. 59 üye mağazanın tamamında her zaman Orioncard’ınızı kullanarak Mini One kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

YKM, Migros, Hatemoğlu, Koton, Ayakkabı Dünyası, Teknosa, D&R, Kiğılı, Penti, Turkcell, US Polo, Mavi, Divan Ocakbaşı gibi Orion’un önde gelen çoğu mağazasında ve restoranında Orioncard’ınızı kullanarak kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca Orion arka otoparkında yer alan Prodigi Baskı Merkezi ve Yıkamacı Atilla Oto Yıkama da Orioncard üyesidir. Buradaki hizmet alımlarınızda da Orioncard’ınızı kullanarak harcamalarınızı kartınıza işlettirebilirsiniz.

Orioncard üye mağazaların listesini Orion Danışma masasından öğrenebilir veya www.orionavm.com.tr adresine bakabilirsiniz. Facebook’ta da www.facebook.com/ORIONAVM sayfasını beğenerek de Orion mağazalarındaki fırsatları, indirimleri takip edebilirsiniz.