Optimum Adana’na Zafer Bayramı’na hazır

Türk ulusunun tarihinde bir dönüm noktası olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Optimum’da günün anlamına ve önemine uygun etkinliklerle kutlanacak

Optimum Adana’na Zafer Bayramı’na hazır

Her özel günde olduğu gibi Zafer Bayramı’nın 92’nci yıldönümünde de anlamlı bir dizi etkinlik hazırlayan Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde bayram coşkusu doya doya yaşanacak. Eğlenceli etkinlilerinin yanı sıra özellikle çocuklar için ulus ve bayrak bilincinin oluşturulması amacıyla eğitici etkinlerin de yer alacağı kutlamalarda AVM ziyaretçilerine Türk bayrakları da dağıtılacak.

Ulusaldan evrensele yolculuğa çıkılacak
30 Ağustos günü saat 15.00 ve 17.00'de iki seans halinde gerçekleştirilecek Kuvayi Milliye Oratoryosu ile kadın ve erkek anlatıcılar aracılığıyla zafer coşkusu canlandırılacak. Türk ulusunun  yazdığı şanlı tarih günümüze taşınarak duygulu anlar yaşanacak.  Piyano resitali ve zeybek gösterileri ile ulusaldan evrensele doğru anlamlı bir yolculuğa çıkılacak. Ayrıca, cephede “Türk kadını” ve “Türk erkeği” canlı heykelleriyle zaferin isimsiz kahramanları temsil edilecek.

Çocuk Kulübü’nde bayrama özel atölye çalışması
Optimum Çocuk Kulübü’nde 14.00-15.00 saatleri arasında 5-10 yaş arasındaki çocuklarla birlikte atölye çalışmasının da yapılacağı 30 Ağustos’ta, Zafer Bayramı’nın coşkusunu, küçük büyük herkes birlikte yaşayacak.