Onur Büyüktopçu, Kadınlar Günü’nü Ankaralı kadınlarla kutladı

Ece Türkiye tarafından yönetilen ve gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş sunan Ankara AnkaMall Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde ziyaretçilerini Onur Büyüktopçu ile buluşturdu

Onur Büyüktopçu, Kadınlar Günü’nü Ankaralı kadınlarla kutladı

Ekranların en sevilen isimlerinden biri olan “Yemekteyiz” programıyla milyonların gönlünde taht kuran Onur Büyüktopçu, Dünya Kadınlar Günü'nü Ankaralı kadınlarla kutladı. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte AnkaMall Alışveriş Merkezi'ni hınca hınç dolduran Ankaralılar, Onur Büyüktopçu'yu görebilmek için birbirleriyle yarıştı. 

 

AnkaMall AVM'nin hazırladığı sürprizlerle unutulmaz bir eğlencenin yaşandığı etkinliğin moderatörlüğünü Kısmetse Olur evinin sevilen ismi Didem Delen yaptı. 

 

“Sahtekarlık yapmıyoruz”

Büyük bir kalabalığın karşısına çıkan Onur Büyüktopçu, bu kadar sevilmesinin nedenini şöyle açıkladı: "Samimi ve doğalım. Herhangi bir yapmacıklık ve sahtekarlık yok. Programda da bunu yapıyoruz. Türk insanı artık daha samimi insanları izlemeyi tercih ediyor." 

 

“Kadına kalkan eller kırılsın”

Dünya Kadınlar Günü'yle ilgili konuşan Onur Büyüktopçu: "Türk kadınları üretimde daha fazla yer almalı. Erkek çocuklarını kadınlara karşı saygılı ve duyarlı yetiştirilmeli. Kadınlarımızın erkeklerden çok daha üstün olduğuna inanan bir insanım. O yüzden iyi ki varlar, kadına kalkan eller kırılsın. Kadına şiddet son bulsun." sözleriyle büyük alkış aldı. 

 

“Koriş’i oynamayı çok özledim”

Kiralık Aşk'taki Koriş karakteriyle milyonların sevgisini kazanan ve fenomen olan Onur Büyüktopçu, sürpriz projesini de ilk kez açıkladı. "Kiralık Aşk ve Koriş benim dönüm noktamdı. Koriş'in sinema filmini yapmayı arzu ediyorum. O karakteri oynamayı çok özledim." diyerek sürpriz projesini anlattı. 

 

“Bundan sonra dram oynayamam”

Bir süredir dizilerden uzak kalan oyuncu: "Elbette güzel bir projede kamera karşısına geçmek istiyorum. Dizi, film ya da tiyatro olabilir ama ömrümün sonuna kadar oyunculuk yapacağım. Bana uyan Türk halkının algıları farklıdır. Eğer insanlar Kiralık Aşk'taki Koriş gibi bir karakteri benimsediyse, benim artık çok ağır dramlarda oynamamam lazım. Sakil dururum çünkü. Net, komedi ya da romantik komedi olabilir." dedi. 

 

“Köye yerleşeceğim”

Onur Büyüktopçu en büyük hayalinin ise köy hayatı yaşamak belirterek: "Hayalim mesleği bıraktıktan sonra bir köye yerleşmek, orada kendi domatesimi, biberimi ekmek, hayvanlarla ilgilenmek. Şu andaki en büyük hayalim bir çiftlik evi almak." açıklamasında bulundu. 

 

Bir hayranının "Hiç unutamadığınız bir olay var mı?" sorusuna ise: "Benim piyasaya girmem başlı başına bir olay. Kimse benim oyuncu olduğumu bilmezken, okuma provasıyla keşfedilen biriyim. 16 yaşımdan, Kiralık Aşk'a kadar çok fazla işte rol aldım ama bilinmiyordu. Ancak bir işin cast direktörlüğünü yaparken, birden kendimi Kiralık Aşk'ın başrollerinden birinde buldum. Bunu asla unutamam." yanıtını verdi. 

 

Kadınlar Günü hatırası ayna dağıttı

Onur Büyüktopçu, tüm hanımlara hem özel hazırlanmış kartlarını imzalayıp,  fotoğraf çektirdi hem de tüm hanımlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hatırası olarak özel yapım ayna hediye etti. Ünlü oyuncu, hanımların ısrarı üzerine Sezen Aksu'nun unutulmaz şarkısı “Vazgeçmem”i seslendirdi. Büyüktopçu, canlı performansıyla büyük alkış aldı.