Nostaljik Ramazan eğlenceleri

Agora Alışveriş Merkezi 14 yıldır olduğu gibi bu sene de Ramazan Ayını renkli programlarla karşılayacak

Nostaljik Ramazan eğlenceleri

Her sene ziyaretçilerine Ramazan ayının nostaljik zamanlarını yaşatmaya özen gösteren Agora Alışveriş Merkezi bu Ramazan’da da birbirinden güzel etkinliklerle eski Ramazanları Agora’ya taşıyor.  

 

Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri Ramazan süresince gerçekleşecek Fasıl Dinletisi, Sema Gösterisi, Hacivat ve Karagöz Gölge Oyunu, Ortaoyunu, Kaligrafi Etkinliği ve Ramazana özel hazırlanan Çocuk Atölyeleri ile 7’den 70’e herkesin hoşça vakit geçireceği etkinlikler sunacak.

 

 

Agora Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçiler Ramazan süresince hafta içi her gün gerçekleşecek fasıl dinletisi eşliğinde iftarını açacak. Tasavvuf müziği eşliğindeki Sema Gösterisi’nin yanı sıra Hacivat Karagöz Gölge Oyunu ve Canlı Hacivat Karagöz gösterisi ile devam edecek.  Agora Alışveriş Merkezi Ramazan Davulu Yapımı, Hacivat Karagöz Maske ve Kukla Yapımı, Bayram Kumbarası Yapımı gibi atölyelerle çocuklara da eğlence alternatifleri sunacak.

 

Ramazan Ayı süresince Fasıl Dinletisi her gün saat 20:00’de, Sema Gösterisi Her Cumartesi saat 19:30’da, Kaligrafi Etkinliği her Cumartesi saat 16:00-18:00 arasında, Canlı Hacivat & Karagöz Ortaoyunu her Çarşamba, Cuma ve Pazar saat 18:00’de, Hacivat & Karagöz Gölge Oyunu her Cumartesi saat 18:30 ‘da, ve Çocuk Kulübü Etkinlikleri rutininde olduğu gibi her Cumartesi Pazar saat 14:00 ve 15:30’da 2 seans olarak gerçekleşecek!