MR. D.I.Y. yeni mağaza yatırımlarıyla büyüyor

Avrupa’ya Türkiye’deki mağaza yatırımlarıyla adım atan MR. D.I.Y., büyüme hamlesine devam ediyor. MR. D.I.Y., yeni mağazasını Bursa Suryapı Marka AVM’de açtı. 603 metrekare büyüklüğündeki yeni MR. D.I.Y. mağazasında binlerce ürün yer alıyor.

MR. D.I.Y. yeni mağaza yatırımlarıyla büyüyor

Dekorasyona ve ev gereçlerine ilgi duyanlara; hırdavattan kırtasiye ve hobi alternatiflerine kadar her alanda, aradıkları tüm malzemeleri sunan MR. D.I.Y., yeni mağazalarla büyüyor. MR. D.I.Y.’in yeni mağazası, Bursa Suryapı Marka AVM’de açıldı. Yeni mağaza, MR. D.I.Y.’in İstanbul dışındaki ilk mağaza yatırımı oldu.

Dünya çapında en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecisi olma vizyonu ve "daima uygun fiyat" sloganıyla çalışan MR. D.I.Y., kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunarak Bursalıların hayatında fark yaratıyor.

İstanbul dışındaki ilk mağaza yatırımı

Yeni mağazaları ile Bursalılara merhaba demekten mutluluk duyduklarını belirten MR. D.I.Y. Türkiye COO’su Dilara Neyişçi Çağlı, “Türkiye’de, İstanbul dışındaki ilk mağaza yatırımımızı Bursa’da gerçekleştirdik. Yeni mağazamızda ziyaretçilerimize aradıkları her şeyi, uygun fiyatlarla sunuyoruz. MR. D.I.Y. markasını Türkiye’nin dört bir yanına taşımak için durmaksızın çalışıyoruz. Dekorasyona ve ev gereçlerine büyük ilgi gösteren Türk tüketicisi, mağazalarımızda evlerine dair aradıkları her şeyi bulabiliyor. Türkiye’deki büyüme hamlemize, önümüzdeki dönemde yeni mağazalarla devam edeceğiz.” dedi. 

MR. D.I.Y., 9 ülkede, 1900’den fazla mağazası ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. Evi için alışveriş yapmak, evine fonksiyonel veya dekoratif değer katmak isteyenler, MR. D.I.Y. mağazalarını tercih ediyor. Kaliteyi rekabetçi fiyatlarla sunan MR. D.I.Y., Hırdavat, Ev Gereçleri & Dekorasyon, Elektronik, Kırtasiye & Spor Malzemeleri ve diğer (oyuncaklar, otomotiv aksesuarları, takı ve kozmetik) kategorilerden oluşan toplam 5 ana kategori altında herkese hitap edecek ürünleri farklı bir perakende deneyimi sunuyor.